طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

جايگاه شهرستان مرند بايد در سطح سواد ارتقاء يابد.

ارسال شده : دی ۸, ۱۳۹۳ / ساعت : ۱۰:۰۸ ٫ق٫ظ
4

به مناسبت هفتم دي ماه سالروز تاسيس نهضت سواد آموزي به فرمان حضرت امام (ره) جلسه اي با حضور معلمين نهضت سواد آموزي در محل آموزش و پرورش تشكيل شد . معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند با اشاره به سالروز تاسيس نهضت سواد آموزي به فرمان حضرت امام (ره) گفت: نهضت سواد آموزي […]

988 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 500

به مناسبت هفتم دي ماه سالروز تاسيس نهضت سواد آموزي به فرمان حضرت امام (ره) جلسه اي با حضور معلمين نهضت سواد آموزي در محل آموزش و پرورش تشكيل شد .

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند با اشاره به سالروز تاسيس نهضت سواد آموزي به فرمان حضرت امام (ره) گفت: نهضت سواد آموزي با تدبير و فرمان حضرت امام (ره) تشكيل شده است ، نهادي تاثير گذار كه با هدف ريشه كن كردن بي سوادي مردمان اين مرز و بوم شكل گرفت

وي در ادامه با اشاره به وضعيت بي سوادي در قبل و بعد از انقلاب گفت: در مقايسه بي سوادي در سالهاي قبل و بعد از انقلاب پيشرفتهاي چشمگيري در زمينه ريشه كني بي سوادي داريم در حاليكه در سال 57 ميانگين كشور 34 درصد بوده ولي در سايه تلاش و زحمات آموزش و پرورش اين رقم به بالاي 80 درصد رسيده است .

كرمي با بيان اينكه ريشه كني بي سوادي يكي از ضروريات جامعه است ادامه داد :توجه به سواد آموزي و كاهش آمار بي سوادي در كشور همواره مورد تاكيد امام خميني (ره) و مقام معظم رهبري بوده و هست و بايد همه مسئولان در اين زمينه تلاش وافر انجام دهند .

معاون استاندار آذربايجان شرقي اظهار داشت: ميزان سطح سواد استان در كشوررتبه 23 بوده ، در صورتيكه ميزان توسعه يافتگي استان هم در رديف 23 قرار دارد و سطح سواد استان آذربايجان شرقي نسبت به كشور كمتر است.

رئيس شوراي آموزش و پرورش شهرستان گفت: جايگاه شهرستان مرند بايد در سطح سواد ارتقا يابد و مسئولان ذيربط نهايت تلاش خود را بكار گيرند .

وي در ادامه با اشاره به رابطه ميان جرم و سواد بيان داشت : رابطه تنكاتنگي ميان سطح سواد جامعه و جرم وجود دارد و افرادي كه سطح سواد آنها كمتر است بيشتر دچار آسيبهاي اجتماعي مي شوند و در اين زمينه نقش بي بديلي در مبارزه با جرايم و توسعه يافتگي شهرستان داريد .

كرمي در ادامه با تشكر از زحمات مديريت ، كاركنان و معلمان آموزش و پرورش شهرستان افزود : تحولات زيادي در آموزش و پرورش شهرستان ديده مي شود كه در سايه همدلي و وحدت ميان اين مجمعه است به طوريكه آموزش و پرورش شهرستان توانست در بازگشايي مدارس ، جلب رضايتمندي ، جلب مشاركتهاي مردمي رتبه اول استان را به خود اختصاص دهد .

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند ابراز داشت: دولت تدبير و اميد تمام تلاش خود را بدون تبليغات انجام مي دهد و كار هاي انجام نشده را به سرانجام مي رساند .

وي گفت: دولت تدبير و اميد توانسته ميزان اعتبارات تخصيص دستگاه هاي ذيربط را 72 درصد پرداخت كند كه در شهرستان مرند ميانگين سر جمع اعتبارات 32 ميليارد تومان كه 20 ميليارد تومان آن پرداخت شده در صورتيكه در سال قبل از 42 ميليارد تومان دولت توانست 10 ميليارد توامن آن را پرداخت كند

در ادامه از تلاشها و زحمات معلمين اين حوزه با اهدا جوايزي تقدير و تشكر كرد .

5

1

3

2

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :