طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

اعطای وام به چهل نفر از معتادین پاک شده/ جمع آوری معتادین از سطح شهر

ارسال شده : بهمن ۱۱, ۱۳۹۴ / ساعت : ۱:۵۱ ٫ب٫ظ
۲

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در دهمین جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان هدف از تشکیل این جلسات را پیشگیری از وقوع اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر دانسته و گفت: تمرکز کلیه عملیات اجرایی ، قضایی و برنامه های پیشگیری و آموزش عمومی و تبلیغ علیه مواد مخدر امری مهم و […]

787 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 5067

نماینده عالی دولت تدبیر و امید در دهمین جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان هدف از تشکیل این جلسات را پیشگیری از وقوع اعتیاد و مبارزه با مواد مخدر دانسته و گفت: تمرکز کلیه عملیات اجرایی ، قضایی و برنامه های پیشگیری و آموزش عمومی و تبلیغ علیه مواد مخدر امری مهم و ضروری تلقی می شود.

فرماندار ویژه شهرستان مرند در سخنان خود نجات یک انسان را نجان جامعه دانسته و افزود: تلاش و همت در راه امنیت اخلاق و مبارزه با مواد مخدر یک کار خداپسندانه و دارای اجری اخروی است و همه مردم و مسئولین در برابر مبارزه با این بلای خانمان سوز مسئولیت داریم.

کرمی با ابراز تاسف از وجود برخی از افراد که در جهت تلاش برای منافع فردی از راه فروش مواد مخدر هستند گفت: مایه تاسف است که افرادی با در نظر گرفتن منافع فردی در پی نابودی قشر جوان جامعه هستند ولازم است نیروی انتظامی و دستگاه قضایی با جدیت بیشتری با این افراد برخورد کند

تقی کرمی گفت: متاسفانه میزان آلودگی قشر جوان و مردم به مصرف مواد مخدر در حال تشدید است که این امر زنگ خطری برای جامعه و هشدار برای برنامه ریزی برای مسئولین است .

رئیس شورای فرعی مبارزه به مواد مخدر شهرستان در ادامه سخنان خود با اشاره به تلاش مسئولین در جهت جمع آوری معتادین از سطح شهر گفت: خوشبختانه در سطح شهرستان معتاد متهاجر وجود ندارد ولی لازم است ضمن شناسایی معتادین در سطح شهر ، نسبت به جمع آوری آنها اقدام شود .

وی با اشاره به حمایت دولت از معتادین پاک شده بیان داشت: تا به حال به ۴۰ نفر از معتادین پاک شده که به تایید مراجع ذیربط رسیده اند وام خود اشتغالی اعطا شده و این روند همچنان ادامه دارد که می تواند گره گشایی از مشکلات آنها و از سر گیری زندگی باشد .

در ادامه این جلسه اصغر پور معاون فرماندار ویژه شهرستان طی سخنانی گفت: کمیته فرهنگی یکی از شعبات و زیر شاخه های کمیسیون مبارزه با مواد مخدر است و در واقع بازوی فکری برای این شورا می باشد .

وی گفت: از وظایف اصلی کمیته فرهنگی اطلاع رسانی و آگاه سازی جامعه از مضرات مواد مخدر ، تعامل و همکاری بیشتر با آموزش و پرورش ، نیروی انتظامی ، بهزیستی و… است .

در ادامه سرهنگ قربان زاده جانشین فرماندهی نیروی انتظامی شهرستان با ارائه گزارشی از عملکرد این نیرو گفت: متاسفانه در ماه جاری با تلاشهای شبانه روزی نیروی انتظامی در شهرستان موفق به کشف ۷ کیلو تریاک و ۲ کیلو حشیش شده ایم.

وی افزود:۲/۳  درصد کشفیات استان در امر مواد مخدر مختص شهرستان مرند بوده که جای نگرانی دارد.

وی با اشاره به پاکسازی اماکن عمومی در سطح شهرستان گفت: در پی پاکسازی اماکن عمومی تعداد ۴۰ نفر دستگیر شده و این روند همچنان ادامه دارد.

۲ ۱

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :