طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

همزمان با دومین روز از دهه فجر سردخانه ۵۰۰۰ تنی و مرغداری تخمی به بهره برداری رسید

ارسال شده : بهمن ۱۳, ۱۳۹۴ / ساعت : ۳:۴۸ ٫ب٫ظ
۱

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ، همزمان با دومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر سردخانه ۵ هزار تنی و مرغداری تخمگذار با حضور معاون محترم استاندار آذرباجان شرقی و سایر مسئولین مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت. سردخانه ۵۰۰۰ تنی بالای صفر دو مداره امیردر اراضی […]

2140 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 5101

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ، همزمان با دومین روز از ایام الله دهه مبارک فجر سردخانه ۵ هزار تنی و مرغداری تخمگذار با حضور معاون محترم استاندار آذرباجان شرقی و سایر مسئولین مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

سردخانه ۵۰۰۰ تنی بالای صفر دو مداره امیردر اراضی روستای حسین بیگ منطقه کشکسرای مورد افتتاح قرار گرفت.

در آئین افتتاح این واحد ، معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند ضمن تبریک آغاز دهه مبارک فجر اظهار داشت: با بهره برداری از این طرح میزان ظرفیت شهرستان به ۲۵۰۰۰ تن افزایش پیدا کرده که در شرایط فعلی تعداد ۲۵ هزار تن کم داریم و ظرفیت نهایی شهرستان در بخش سردخانه ۵ هزار تن است.

وی افزود: سردخانه ها فقط وظیفه نگهداری از اموال کشاورزان ندارند بلکه باید در زمینه بسته بندی نوع محصولات جهت جذب فروش در بازار تلاش کنند .

کرمی گفت: مدیران سردخانه ها در حوزه آموزش و حتی نحوه بسته بندی محصولات با کیفیت مناسب در جهت فروش بهتر و حتی رقابت با بازار جهانی تلاش کنند .

فرماندار ویژه شهرستان مرند خاطر نشان شد: مدیران سردخانه ها شریک کشاورزان بوده و باید در زمینه جذب بازار و مشتری تلاش کنند .

در ابتدا رئیس اداره جهاد کشاورزی شهرستان مرند با ارائه گزارشی از این واحد گفت: جهت احداث این سردخانه در زمینی به مساحت ۱۵۰۰۰ متر مربع و زیر بنای ۵۰۰۰ متر مربع ، مبلغ ۵۰ میلیارد ریال هزینه شده که ۲۶ میلیارد ریال آن از محل تسهیلات بانکی توسعه کشاورزی و بقیه توسط بخش خصوصی و آورده شخصی تامین گردیده است.

مهندس رحیم زاده گفت: با افتتاح این طرح ضمن ایجاد اشتغال برای ۹ نفر به طور مستقیم ، تعداد سردخانه های این شهرستان به ۴ واحد با ظرفیت کلی ۲۵۰۰۰ تن رسید .

۱

۲

 

۳

۵

 

۴

 

در ادامه برنامه های دومین روز از دهه مبارک فجر شهرستان مرغداری تخمگذار آقای عباسی واقع در باغلار ارلان مورد افتتاح قرار گرفت.

مهندس رحیم زاده با ارائه گزارشی از وضعیت این واحد بیان داشت:این مرغداری تخمی به ظرفیت ۲۴۰۰۰ قطعه مرغ تخمگذار با کل هزینه یک میلیارد و پانصد میلیون تومان و با دریافت تسهیلات بانکی به مبلغ نهصد و پنجاه میلیون تومان از محل صندوق توسعه کشاورزی مورد افتتاح قرار گرفت.

وی گفت:با افتتاح این طرح تعداد واحد های تخمگذار شهرستان به ۲۶ واحد رسیده که مقدار ۴۷۱ تن سالیانه به تولید تخم مرغ شهرستان افزوده شده و تعداد ۵ نفر به طور مستقیم و تعداد۳۰ نفر به طور غیر مستقیم مشغول به کار هستند .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در آیین افتتاح مرغداری تخمی در محل روستای باغلار ارلان گفت: در زمینه تولید تخم مرغ در سطح استان در رتبه دوم هستیم بطوریکه دوازده درصد تولید تخم مرغ استان به شهرستان مرند اختصاص دارد .

وی بیان داشت: یک درصد تولید تخم مرغ کشور از طریق شهرستان مرند صورت می گیرد و در بخش تولید مرغ گوشتی در ردیف دوم استانی قرار داریم .

۶

۷

۸

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :