طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

در هشتمین روز از ایام ا… دهه مبارک فجر ، چندین طرح و پروژه عمرانی و تولیدی ، در شهرستان مرند مورد افتتاح و بهره برداری قرار گرفت.

ارسال شده : فوریه 8, 2016 / ساعت : 4:47 ب.ظ

افتتاح سالن پرورش قارچ گلخانه ای در شهر زنوز ، این سالن با مساحت ۱۰۰ متر مربع که میزان تسهیلات اعطایی به مبلغ ۱۵ میلیون تومان بوده است. در حال حاضر تعداد ۴ نفر در این محل مشغول به فعالیت هستند و بعد از زنوز در روستا های اربطان، اردکلو ،گله بان پرورش قارچ گلخانه […]

2650 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 5172

افتتاح سالن پرورش قارچ گلخانه ای در شهر زنوز ، این سالن با مساحت ۱۰۰ متر مربع که میزان تسهیلات اعطایی به مبلغ ۱۵ میلیون تومان بوده است.

در حال حاضر تعداد ۴ نفر در این محل مشغول به فعالیت هستند و بعد از زنوز در روستا های اربطان، اردکلو ،گله بان پرورش قارچ گلخانه ای وجود دارد .

۱

 

از دیگر افتتاح های این روز افتتاح شبکه دیجیتال ، ساختمان شورای اسلامی شهر و ساختمان موزه شهر زنوز مورد افتتاح قرار گرفت.

راه اندازی شبکه دیجیتال شهر زنوز با هزینه ۳۵۰ میلیون تومان مورد بهره برداری قرار گرفت .

ساختمان شورای شهر زنوز با هزینه ۵۰ میلیون تومان مورد بازسازی قرار گرفت که در این محل مهمانسرای شهر زنوز با هزینه ۵۰ میلیون تومان در مساحت ۱۴۰ متر مربع که به طور کامل تجهیز شده است.

۲ ۳ ۴ ۵

 

ساختمان موزه شهر زنوز واقع در ساختمان قدیمی شهرداری که اولین موزه شهرستان می باشد با مساحت ۱۰۰ متر مربع با هزینه ۳۰۰ میلیون تومان مورد افتتاح قرار گرفت.

۶ ۷ ۸

از دیگر برنامه های افتتاح این روز ، افتتاح ساختمان کتابخانه در روستای گلین قیه بود.

این کتابخانه از سال ۱۳۷۳ فعالیت داشته است ولی به علت وجود مشکلات ساختمانی و وضعیت بد آن راکد باقی مانده بود که در سایه تلاش مسئولین شهرستانی و حمایت دولت تدبیر و امید با هزینه ۲۳۱ میلیون تومان مورد ساخت مجدد و تجهیز و بهره برداری قرار گرفت.

در این کتابخانه تعداد ۱۲ هزار نسخه کتاب موجود است .

مساحت کتابخانه  ۵۰۴ متر مربع با زیر بنای ۲۲۰ متر می باشد که دارای دو سالن جداگانه مطالعه ، مخزن کتاب می باشد که در حال حاضر تعداد۳۰۰ نفر عضر دارد .

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :