طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

چهار هزار نفر آماده برگزاری انتخابات/در انتخابات باید مر قانون رعایت شود

ارسال شده : بهمن ۲۰, ۱۳۹۴ / ساعت : ۶:۰۲ ٫ب٫ظ
۱۲

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ، جلسه شورای اداری شهرستان با حضور دکتر شبستری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی ،مدیران و مسئولین ادارات شهرستان به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل فرمانداری برگزار شد . معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند ضمن تبریک […]

838 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 5202

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ، جلسه شورای اداری شهرستان با حضور دکتر شبستری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی ،مدیران و مسئولین ادارات شهرستان به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل فرمانداری برگزار شد .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند ضمن تبریک دهه مبارک فجر با اشاره به وضعیت شهرستان برای برگزاری انتخابات گفت: ۲۴۷ شعبه اخذ رای در انتخابات برای مرند و جلفا در نظر گرفته شده است که از این تعداد ، ۱۶۹ شعبه مختص حوزه انتخابیه مرند است.

وی با اشاره به آماده بودن شهرستان برای تحقق یک حماسه سیاسی دیگر افزود: در شهرستان مرند تعداد چهار هزار نفر درگیر برگزاری انتخاباتی پر شور هستند .

وی گفت: روسای ادارات سفیران دولت جمهوری اسلامی ایران هستند و همگی با وحدت و همدلی و با حضور خود در پای صندوقهای رای لبیک گوی فرمان رهبر معظم انقلاب خواهیم بود.

معاون استاندار آذربایجان شرقی بیان داشت: همگی با حضور در پای صندوقهای رای و با وحدت و همدلی ، عشق و علاقه خود را به نظام و انقلاب و آرمانهای امام راحل اثبات خواهیم کرد و به دشمان نشان خواهیم داد ما سربازان ولایت هستیم.

دکتر شبستری معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی در این جلسه طی سخنانی اظهار داشت: سی و هفت سال از پیروزی انقلاب اسلامی می گذرد و این انقلاب با سختی های فراوان به دست آمده و وظیفه داریم داریم از این انقلاب محافظت کنیم .

دکتر شبستری گفت: هزاران شهید در زمان انقلاب تقدیم این کشور شده و دشمنان با هزاران تفرقه ، توطئه و ترور در پی بروز ناامنی و مشکلاتی بودند که با شکست مواجه شده و از طریق راه اندازی جنگ در تلاش بری نابودی کشور بودند که موفق نشدند .

وی بیان داشت: دشمنان از سلاح ما ترس نداشتند بلکه از تفکر ما ترس داشتند که مبادا روزی فرا برسد و تفکر اسلام ناب محمدی در کشور آنها هم نفوذ کند که به لطف خداوند شاهد ریشه اندازی اسلام در کشور های دیگر جهان هستیم.

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی گفت: دشمنان اسلام این را بدانند که صاحب کشور ما امام عصر (عج) است و امام خمینی (ره) و نائب برحقش سکاندار این نظام و انقلاب بوده و فرزندان برومند ایران اسلامی که آرزوی شهادت دارند اجازه نگاه غلط به کشور را نخواهند داد.

دکتر شبستری بیان داشت: مردم عزیز دشمنان را فراموش نکنند و با ایجاد وحدت و همدلی و انسجام در بین از همه سلایق فکری و عقیدتی در تلاش برای اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران باشند .

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به انتخابات در پیش روی کشور خاطر نشان شد : یکی از صحنه هایی که مردم با حضور خود مشت محکمی بر استکبار خواهند زد ، حضور مردم در پای صندوقهای رای است که این حضور مردم حضوری شمارش  شده بوده و حیثیت و اقتدار نظام جمهوری اسلامی ایران را نشان می دهد .

وی گفت: این انتخابات اولین انتخابات در دولت تدبیر و امید است و تداوم دار انتخابات گذشته بوده و باید مجریان برگزاری انتخابات تلاش برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور را داشته باشند .

وی افزود: همه اقشار مختلف مردم از همه جناحها ، سلایق و تفکرات سیاسی باید در این انتخابات شرکت کنند چرا که در زیر سایه چتر حمایتی جمهوری اسلامی ایران قرار دارند و وظیفه آنها شرکت در انتخابات است.

وی بیان داشت: دولت موظف است به عنوان مجری برگزاری انتخابات برای حضور پر شور مردم تلاش کند و ما مسئولین وظیفه داریم برای تحقق این امر مهم تلاش کنیم.

دکتر شبستری گفت: حضور مردم در پای صندوقهای رای از همه چیز مهمتر است و باید با آرامش سیاسی این انتخابات برگزار گردد.

وی با اشاره به تبلیغات زود هنگام برخی کاندیدا ها افزود: هیجان انتخاباتی نمی تواند مشکلات مردم را برطرف کند بلکه باید انتخابی آگاهانه داشته باشیم ولی متاسفانه عده ای از داوطلبین با بیان دروغ هایی در تلاش برای کسب آرا باارزش مردم هستند .

معاون سیاسی ، امنیتی و اجتماعی استانداری آذربایجان شرقی با اشاره به موفقیت دولت در برجام خاطر نشان شد : راهنمائیهای رهبر معظم انقلاب ، داریت رئیس جمهور محترم و کار کارشناسی تیم مذاکره کننده توانست کشور را از بحران نجات داده و فاصله به وجود آمده دولتها را برطرف کند .

وی گفت: با موفقیت دولت در مسئله برجام حقانیت نظام جمهوری اسلامی ایران برای دنیا اثبات شد و کشور ما که در آستانه جنگ بود با درایت مقام معظم رهبری و تدبیر دولت تدبیر و امید برطرف شد .

دکتر شبستری با بیان اینکه شعار های انتخاباتی باید در چارچوب اختیارات یک نماینده باشد افزود: در بحث انتخابات باید مر قانون رعایت شود و داوطلبین شعار هایی را که از وظایف آنها خارج است را شعار انتخاباتی قرار ندهند .

وی گفت: مردم باید در انتخاب فرد نماینده با آگاهی کامل وارد شوند و فریب افراد را نخورند چرا که افرادی هستند در تلاش برای کسب آرا مردم بوده و در پی منافع فردی خود هستند و وظیفه اصلی یک نماینده قانونگذاری است.

وی با بیان اینکه با داوطلبینی که مر قانونی را رعایت نکند برخورد خواهد شد اظهار داشت: با هر نماینده ای در هر سمتی و مقاومی باشد اگر بر خلاف قانون رفتار کند و یا بر یک شخص و یا مقامی توهین کنند به شدت برخورد خواهیم کرد .

وی خطاب به روسای ادارات ادامه داد: روسای ادارات شهرستان در جایگاه یک فرد حقوقی نباید اجازه دهند از مقام و ارزش این افراد و امکانات اداری آنها بر علیه یا به نفع یک داوطلبی استفاده شود.

وی افزود: تمامی امکانات ادارات شهرستان در اختیار فرمانداری برای برگزاری انتخاباتی سالم و پرشور است و همگی باید همکاری لازم را داشته باشند.

وی در ادامه با اشاره به خدمات دولت در طول دوران خود گفت: تمامی تلاش دولت در جهت توسعه و پیشرفت کشور بوده و دولت با برنامه ریزی مناسب برای توانسته اهداف خود در این زمینه به خوبی اجرا کند .

دکتر شبستری گفت: طرح تحول سلامت آرزویی بیست ساله بود که بر کشور بر جا مانده بود ولی با درایت دولت تمامی مردم کشور صاحب دفترچه درمانی شدند .

وی با اشاره به توطئه برخی افراد سودجو در زمان انتخابات افزود: با نزدیک شدن به انتخبات هجمه افراد سودجو برای ضعیف جلوه دادن دولت بیشتر می شود و مشکلات چندین ساله کشور را به میان می آورند .

وی در آخر سخنان خود بیان داشت: امیدوارم مجلسی به میان آید که تشنه قدرت نبوده و هدف اصلی آنها خدمت خالصانه به مردم باشد .

۹ ۱۰ ۱۱ ۱۲ ۱۳ ۱۴

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :