طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

همكاري دهياران و شورا ها در پيشبرد كليه امورات لازم است.

ارسال شده : دی ۱۰, ۱۳۹۳ / ساعت : ۱:۵۴ ٫ب٫ظ
1

به گزارش روابط عمومي معاونت استانداري و فرمانداري ويژه شهرستان مرند ، جلسه اي با محوريت پيشگيري از سرقت احشام ، تغيير كاربري اراضي در روستا ها و هماهنگي برنامه هاي دهه فجر با حضور دهياران و روساي شورا هاي اسلامي بخش مركزي و يامچي به رياست اميري راد بخشدار مركزي برگزار شد . علي […]

1172 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 529

به گزارش روابط عمومي معاونت استانداري و فرمانداري ويژه شهرستان مرند ، جلسه اي با محوريت پيشگيري از سرقت احشام ، تغيير كاربري اراضي در روستا ها و هماهنگي برنامه هاي دهه فجر با حضور دهياران و روساي شورا هاي اسلامي بخش مركزي و يامچي به رياست اميري راد بخشدار مركزي برگزار شد .

علي اميري راد ضمن تسليت شهادت امام حسن عسگري (ع) با اشاره به فرا رسيدن ايام ا… دهه فجر گفت: دهه فجر سند افتخار ملت ايران است و فرصتي براي نشان دادن چهره انقلاب اسلامي به جهانيان است.

اميري راد گفت: امروزه به بركت نظام و رهبري ، ايران اسلامي افتخارات بزرگي را در سطح منطقه و دنيا رقم زده است.

بخشدار مركزي بر لزوم برگزاري با شكوه برنامه هاي دهه فجر امسال تاكيد كرده و افزود : دهياران به عنوان نماينده دولت در روستا ها بايد با برنامه ريزي شايسته زمينه حضور گسترده مردم را در برنامه هاي دهه فجر فراهم كنند .

وي بر همكاري تمامي دهياران و شورا هاي اسلامي براي هر چه بهتر برگزار شدن مراسمات امسال تاكيد كرد .

2

در ادامه سرهنگ قربانزاده جانشين فرماندهي نيروي انتظامي شهرستان مرند طي سخناني با اشاره به محوريت دوم جلسه در مورد پيشگيري از سرقت احشام اظهار داشت: اطلاع رساني و آگاه سازي شهروندان ، ميزان برخي از جرايم را كاهش داده است .

ايشان احساس مسئوليت دستگاه ها در حفظ و حراست از اموال مردم را وظيفه اصلي دانسته و خواستار توجه بيشتر و همكاري مردم با پليس در اين زمينه شدند .

وي در ادامه با اشاره به سرقت احشام در روستا ها بر تعامل هر چه بيشتر دهياران و شورا ها و به خصوص مردم به منظور ارائه اخبار و گزارشات مربوط به رفت و آمد افراد ناشناس تاكيد كرد .

سرهنگ قربانزاده بر ضرورت آسيب شناسي ، پيشگيري و اتخاذ تدابير و تمهيدات مهار جرايم را تاكيد كرد.

جانشين فرماندهي نيروي انتظامي شهر ستان مرند گفت: متاسفانه 80 درصد سرقتها در عدم توجه به نگهداري از اموال است .

وي افزود : متاسفانه در سال جاري 46 فقره سرقت احشام در سطح شهرستان صورت گرفته كه درصد بالايي از آنها كشف شده است.

ايشان در ادامه با اشاره به تعيين شبگرد در روستا ها گفت: با تعيين شبگرد امنيت روستا را افزايش داده و برقراري نظم و امنيت بدون مشاركت آحاد مردم امكان پذير نيست و مردم در اين زمينه با پليس همكاري كنند .

در ادامه مهندس رحيم زاده معاون مدير كل و رئيس جهاد كشاورزي شهرستان در بحث تغيير كاربري در زمينهاي كشاورزي گفت: متاسفانه سالانه چندين ميليون هكتار از اراضي كشاورزي بر اثر تغيير كاربري از بين مي رود .

وي افزود : اهميت اراضي كشاورزي در جهت توسعه بخش كشاورزي است و تغيير كاربري در اصل نابودي بخش كشاورزي مي باشد .

رئيس جهاد كشاورزي شهرستان مرند افزود : دهياران و شورا هاي اسلامي هر گونه تغييرات در اراضي كشاورزي را گزارش دهند و از صدور موافقت نامه جهت انشعابات در خارج از حريم روستا ها خودداري كنند .

مهندس رحيم زاده گفت: تغيير كاربري ، تهديد زمين هاي كشاورزي است و با تغيير كاربري زمينه را براي اشتغال كمتر ، كشاورزي كمتر فراهم نموده و پايداري توليد را از بين مي بريم.

 

4

53

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :