طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

بازار شب عید روی موج فراوانی اقلام مصرفی مردم

ارسال شده : اسفند ۱۵, ۱۳۹۴ / ساعت : ۸:۰۵ ٫ق٫ظ
۰

فرماندار ویژه مرند : کمبودی در عرضه میوه واقلام مصرفی شب عید مردم این شهرستان نخواهد بود. ستاد تنظیم بازار شهرستان مرند با دستور کار «ارائه پیشنهادات کمیته تنظیم بازار در خصوص تامین، ذخیره و توزیع میوه شب عید» در سازمان جهاد کشاورزی این شهرستان تشکیل جلسه داد. کرمی در مورد اقلام مصرفی مردم در […]

828 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 5490

فرماندار ویژه مرند : کمبودی در عرضه میوه واقلام مصرفی شب عید مردم این شهرستان نخواهد بود.
ستاد تنظیم بازار شهرستان مرند با دستور کار «ارائه پیشنهادات کمیته تنظیم بازار در خصوص تامین، ذخیره و توزیع میوه شب عید» در سازمان جهاد کشاورزی این شهرستان تشکیل جلسه داد.
کرمی در مورد اقلام مصرفی مردم در شب عید گفت : شهروندان مرندی نگران میوه و آجیل و مواد غذایی شب عید خود نباشند.
او در خصوص تعداد غرفه های توزیع میوه شب عید گفت : در شهر مرند شش غرفه در شش نقطه شهر و در در شهر یامچی و کشکسرای در هرکدام یک غرفه توزیع میوه شب عید ایجاد خواهد شد .
او در خصوص غرفه های توزیع میوه شب عید افزود : بایستی شش غرفه دایر شده از سوی تعاون روستایی این شهرستان بنر نویسی شده و با شماره گذاری تعداد آنان مشخص و در قسمتی از بنر شماره تماس شکایات مردمی نوشته شود تا در صورت وجود شکایتی از سوی مردم در نوع فعالیت غرفه با تعاونی تماس و مسئله بوجود آمده سریعا حل و فصل شود.
معاون استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه اتاق اصناف بایستی برقیمت و کیفیت آجیل و مواد غذایی نظارت دقیقتری انجام دهد گفت : کمیسیون تنظیم بازار عمدتا بر میوه شب عید متمرکز می شود در حالی که مردم در ایام نوروز علاوه بر خرید میوه ،پوشاک و آجیل و مواد غذایی همچون گوشت سفید را نیز خریداری می کنند که بایستی بر این موارد نیز نظارت و کنترل انجام گیرد.
وی در ادامه افزود : اصناف باید در بازار میوه شب عید نظارت داشته باشندو کاسب هم باید میوه را با قیمت مناسب عرضه کند چون امسال به اندازه کافی میوه ذخیره سازی شده است و سال پرباری است پس باید قیمت ها مناسب باشد تا میوه روی دستشان نماند.
کرمی در خصوص عرضه گوشت منجمد نیز گفت : با توجه به بررسی های انجام شده و پیش بینی ها کمبودی در زمینه تهیه مرغ دراین شهرستان وجود ندارد و مرغ منجمد با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار برای شب عید در شبکه توزیع قرار می گیرد.
او در ادامه جلسه گفت : اگر نگاه سیستمی و کانون محوری باشد و نگاه منطقی داشته باشیم و مشکل تامین و تولید تا مصرف را حل کنیم دیگر مشکلات نیز حل خواهد شد.

رییس سازمان جهاد کشاورزی مرند از وجود میوه به اندازه کافی در سردخانه های این شهر خبر داد.
رحیم زاده افزود : علاوه بر توزیع میوه شب عید از سوی تعاون روستایی ، هم اکنون در سردخانه های این شهر هفت هزار و ۱۰۰ تن سیب موجود است که در نوروز با قیمت مصوب ستاد تنظیم بازار استان در اختیار مردم شهرستان قرار خواهد گرفت.
رییس شبکه دامپزشکی شهرستان هم از توزیع گوشت منجمد در شهرستان خبر داد.
رضامندی افزود : همه نیازهای مرغ شهرستان درشهر مرند تولید می شود که با ذخیره سازی از این ماه اقدامات پیشگیرانه ای برای تنظیم بازار مرغ در نوروز انجام شده است که در روزهای آینده با قیمت مصوب هر کیلویی گوشت منجمد چهل و پنج هزار ریال توزیع خواهد شد.

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :