طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

شورای آموزش و پرورش بستر ساز برنامه های آموزش و پرورش است

ارسال شده : مارس 5, 2016 / ساعت : 5:35 ب.ظ

یکصد و هشتاد و یکمین جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور اعضا شورا به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل خانه معلم برگزار شد . معاون استاندار آذربایجان شرقی ضمن تشکر از زحمات کلیه مجموعه آموزش و پرورش در زمینه برگزاری انتخابات گفت:آموزش و پرورش یکی از بازوهای اجرایی ستاد انتخابات شهرستان بوده […]

1128 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 5533

یکصد و هشتاد و یکمین جلسه شورای آموزش و پرورش با حضور اعضا شورا به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل خانه معلم برگزار شد .

معاون استاندار آذربایجان شرقی ضمن تشکر از زحمات کلیه مجموعه آموزش و پرورش در زمینه برگزاری انتخابات گفت:آموزش و پرورش یکی از بازوهای اجرایی ستاد انتخابات شهرستان بوده است و مجموعه آموزش و پرورش متحمل زحمات زیادی در این امر مهم شدند .

وی گفت: ۹۰درصد شعب اخذ رای در مدارس و۹۵ درصد برگزار کنندگان امر انتخابات از معلمان ،مدیران بودند که جای تقدیر و تشکر کرد.

کرمی با اشاره به حضور مردم در انتخابات هفتم اسفند ماه بیان داشت: انتخابات مرند یکی از انتخابات بی حاشیه و سالم در سطح استان بوده و بسیار باشکوه و با حضور حداکثری برگزار شد.

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به کمبود فضای آموزش و پرورش در شهرستان بیان داشت: متاسفانه به دلیل تفکیک های غیر مجاز و ساخت غیر اصولی شهر با مشکل فضای آموزش و پرورش مواجه هستیم .

رئیس شورای آموزش و پرورش در ادامه با اشاره به حضور معاونت فنی وزیر بنایی برنامه و بودجه در شهرستان افزود: بازدید هایی به همراه معاون فنی و زیر بنایی برنامه و بودجه از سطح شهر و مناطق حاشیه نشینی مرند صورت گرفته که قول مساعد بر ساخت یک باب مدرسه در یکی از مناطق سطح شهر اخذ شده و در سال آینده مراحل ساخت شروع خواهد شد .

فرماندار ویژه شهرستان مرند اظهار داشت: شورای آموزش و پرورش بستر ساز خد مات در حوزه ی آموزش و پرورش بوده و رکن رکین مسائل آموزش و پرورش است .

وی بیان داشت: شورای آموزش و پرورش موتور حرکتی و هدایت کننده برنامه های آموزش و پرورش است و اعضا محترم با رصد موانع و مشکلات موجود در پیشبرد برنامه های آموزش و پرورش متحمل زحمات زیادی شده اند .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند بابیان اینکه آموزش و پرورش برای برنامه های سال آینده برنامه ریزی داشته باشد گفت: برنامه ریزی برای سرویس مدارس،تهیه لباسهای فرم مدارس در دستور کار آموزش و پرورش قرار گیرد تا در زمان بازگشایی مدارس مشکلی بوجود نیاید.

در ادامه معراج پیری معاون مدیر کل و رئیس آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به اهداف آموزش و پرورش بیان داشت: بیشترین دغدغه آموزش و پرورش وجود نظم و انضباط و ساخت و ساز مدارس تازه در شهرستان بوده است.

وی گفت:هدف گذاری بیشتر مجموعه شورای آموزش و پرورش ارتقا کیفی تحصیلی و آماده سازی دانش آموزان برای کنکور می باشد.

رئیس آموزش و پرورش شهرستان گفت: خیرین محترم کمکهای زیادی به مجموعه آموزش و پرورش داشته اند که نمونه ای از آن اعطای ۴۸ دستگاه لپ تاپ و ۵۰ دستگاه مانیتور به همراه کیس بوده است.

۱

۲

 

 

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :