طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

بازدید معاون استاندار آذربایجان شرقی ازکارخانه عالم آرا و موسسه سرم سازی رازی

ارسال شده : مارس 8, 2016 / ساعت : 12:43 ب.ظ

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند به همراه روسای برخی ادارات از کارخانه عالم آرا و موسسه سرم سازی رازی شهرستان مرند بازدید نمود. ( گزارش تصویری) معاون استاندار آذربایجانشرقی ضمن تشکر از مدیریت و مجموعه کارکنان این کارخانه افزود: وجود چنین کارخانجاتی مایه افتخار برای شهرستان است و دولت تدبیر و امید در […]

2774 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 5538

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند به همراه روسای برخی ادارات از کارخانه عالم آرا و موسسه سرم سازی رازی شهرستان مرند بازدید نمود.

( گزارش تصویری)

معاون استاندار آذربایجانشرقی ضمن تشکر از مدیریت و مجموعه کارکنان این کارخانه افزود: وجود چنین کارخانجاتی مایه افتخار برای شهرستان است و دولت تدبیر و امید در راستای رونق چرخ اقتصاد واحد های تولیدی و کارخانجات تلاش مضاعفی دارد .

وی گفت: با تمام توان از چنین کارخانجاتی در جهت رشد و بالندگی اقتصاد و اشتغال زایی حمایت می کنیم .

کرمی با اشاره به شایعات موجود در سطح شهرستان مبنی بر واگذاری این کارخانه بیان داشت: هیچ گونه تصمیمی بر فروش و یا واگذاری این کارخانه وجود نداشته و مطالب منتشر شده در سطح شهرستان کذب محض است.

در ادامه مهندس محمد شهبازی گزارشی از روند کارخانه ارائه نمود .

۱ ۲ ۳ ۴ ۶ ۷ ۸ ۹ ۱۰ ۱۱ ۱۳ ۱۵ ۱۴

معاون استاندار آذربایجان شرقی در ادامه بازدید خود با حضور در موسسه سرم سازی رازی شهرستان ضمن تقدیر از زحمات کارکنان این مجموعه گفت: دولت تدبیر و امید از کارهای دانش بنیان حمایت می کند و امیدوارم موسسه سرم سازی رازی شهرستان برند برتر در سطح کشور در جهت حفظ سلامت جامعه باشد .

معاون استاندار آذربایجان شرقی افزود: این موسسه از مفاخر استان و حتی کشور است و سلامت انسانها و تامین غذای سالم نقش اساسی دارد .

کرمی گفت: ۵۰ درصد کل نیاز کشور در موسسه سرم سازی رازی مرند تهیه می شود که افتخاری برای شهرستان است.

دکتر آمقی هم در این دیدار ضمن تشکر از حمایتهای معاون استاندار آذربایجان شرقی از این موسسه بیان داشت : تهیه ۲۰۰ میلیون دوز سهمیه شهرستان برای آماده سازی و تحویل داشتیم ولی با توجه به نیاز کشور و مقرر گردید به ۵۰۰ میلیون دوز افزایش داشته باشیم که تا به حال موفق تهیه و آماده سازی ۳۸۰ میلیون دوزه شده ایم و در صورت تامین برخی نیازها تا پایان سالجاری به ۵۰۰ میلیون دوز افزایش خواهیم داشت.

دکتر آمقی گفت:مده فعالیت این موسسه تولید فرآوردهای بیولوژیک و تحقیقات دامپزشکی شمالغرب کشور است و عمده محصول تولید شده در این موسسه واکسن دوگانه آنفولانزا می باشد .

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :