طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

افزایش ۱۱ برابری کشف انواع مواد مخدر در مرند

ارسال شده : اسفند ۲۲, ۱۳۹۴ / ساعت : ۴:۱۱ ٫ب٫ظ
۱

معاون استاندار آذربایجان شرقی عامل افزایش کشفیات مواد مخدر را مشارکت مردم با پرسنل نیروی انتظامی شهرستان دانست و گفت : این افزایش کشفیات با مشارکت مردم در شناسایی و دستگیری قاچاقچیان انواع مواد مخدر و قرص های روانگردان توسط نیروی انتظامی شهرستان طی سال جاری امکان پذیر شده است. کرمی علت اصلی اعتیاد در […]

977 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 5632

معاون استاندار آذربایجان شرقی عامل افزایش کشفیات مواد مخدر را مشارکت مردم با پرسنل نیروی انتظامی شهرستان دانست و گفت : این افزایش کشفیات با مشارکت مردم در شناسایی و دستگیری قاچاقچیان انواع مواد مخدر و قرص های روانگردان توسط نیروی انتظامی شهرستان طی سال جاری امکان پذیر شده است.

کرمی علت اصلی اعتیاد در شهرستان را بیکاری دانست و گفت : برای جلوگیری از بازگشت معتادینی که در کمپ ها و یا زندان ها پاک شده اند امسال در این شهرستان به ۶۱ نفر زندانی آزاد شده تسهیلاتی به ارزش هفت هزار و هفتصد میلیون ریال جهت اشتغال زایی آنان پرداخت شده است که در سال آینده این میزان تسهیلات افزایش خواهد یافت.

فرماندار ویژه مرند رسانه ملی و سایر رسانه ها را عامل آگاهی بخشی به مردم درباره آثار مواد مخدر وجلوگیری از پیشرفت این پدیده اجتماعی برشمردو افزود : یکی از اقدامات خوبی که در این راستا انجام شده است انتشار کتابی تحت عنوان تبعین روش شناخت اذدواج زود رس و علل گرایش مردم به استفاده ازاین مواد می باشد.

او در ادامه افزود : کتاب تبعین روش شناختب ازدواج زود رس در شش جلد بصورت آزمایشی به فروش رسیده است که مورد استقبال مروم شهرستان قرار گرفته است و کتاب علل گرایش مردم به مواد مخدر نیز در مراحل نهایی چاپ می باشد.

در ادامه سرهنگ قربانزاده گفت : در سال جاری کشفیات مواد مخدر سنتی و صنعتی ۴۷۸/۵ کیلو و در سال گذشته ۴۵ کیلو بوده است که این ارقام نشان دهنده افزایش ۱۱ برابری کشفیات مواد مخدر طی سال جاری در این شهرستان می باشد.

او در مورد عملیات انجام گرفته طی سال جاری در شهرستان گفت : امسال با مشارکت مردم ۱۹۶ عملیات موفقیت آمیز در خصوص کشف و ضبط مواد مخدر داشته ایم که شامل کشف و ضبط ۲۵۵۰۰ عدد قرص روانگردان ، دستگیری ۱۹ نفر قاچاقچی اصلی مواد مخدر ، دستگیری ۹۵۴ نفر خرده فروش مواد مخدر ، پلمپ ۳۰ مورد مغازه و یک باب منزل مسکونی توزیع مواد مخدر و امحای ۶ هزار مترمربع اراضی کشت مواد مخدر در سطح شهرستان داشته ایم.

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :