طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

باید زمینه لازم را برای مهاجرت معکوس روستائیان ایجاد کنیم

ارسال شده : فروردین ۳۱, ۱۳۹۵ / ساعت : ۱۰:۵۷ ٫ق٫ظ
۱

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در دیدار با مدیر کل بنیاد مسکن استان ضمن تشکر از زحمات و اقدامات بنیاد مسکن در شهرستان ابراز امیدواری کرد بنیاد مسکن منشاء خیر و برکت است و امیدوارم با تعامل بیشتر شاهد تحقق اهداف مجموعه بنیاد در شهرستان مرند باشیم. معاون استاندار آذربایجان شرقی در دیدار […]

781 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 5854

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در دیدار با مدیر کل بنیاد مسکن استان ضمن تشکر از زحمات و اقدامات بنیاد مسکن در شهرستان ابراز امیدواری کرد بنیاد مسکن منشاء خیر و برکت است و امیدوارم با تعامل بیشتر شاهد تحقق اهداف مجموعه بنیاد در شهرستان مرند باشیم.

معاون استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با مدیر کل بنیاد مسکن استان اظهار داشت: خدمت به روستا ها اصلی ترین وظیفه این بنیاد است.

وی گفت: طبق آمار موجود ۳۸ درصد جمعیت شهرستان ساکن روستا ها هستند که ضرورت دارد در جهت آسایش روستا نشینان اقداماتی صورت گیرد .

وی با اشاره به اجرای طرح هادی در بسیاری از روستا تصریح کرد :در بسیاری از روستا های شهرستان از جمله مرکید –دوگیجان – کندلج – انامق –لیوار بالا –قره بلاغ و… طرح هادی اجرا شده ولی با توجه به گذشت زمان نیاز به بازنگری دارد.

وی افزود: بزرگترین معضل ، بازنگری در طرح هادی روستا ها است که نیاز به تسریع در اتمام و یا بازنگری دارد که تعداد آنها تا به امروز ۲۵ روستا است.

فرماندار ویژه شهرستان عنوان داشت: باید در جهت آبادانی و رفع مشکلات مناطق روستایی کمر همت بسته و تلاش کنیم .

معاون استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه باید زمینه لازم را برای مهاجرت معکوس روستا ئیان ایجاد کنیم گفت: ایجاد زیر ساخت لازم و ارائه خدمات کافی در مناطق روستایی موجب مهاجرت معکوس از شهر به روستا ها است.

وی بیان داشت: بنیاد مسکن باید روستا های مستعد مهاجرت معکوس را در این شهرستان شناسایی و برای بازگشت و ایجاد اشتغال برنامه ریزی کند .

تقی کرمی گفت: اجرای طرح هادی، اعطای وام مسکن می تواند زمینه مناسبی برای مهاجرت معکوس باشد .

وی افزود: دستگاههای متولی باید با برنامه ریزی دقیق و اصولی برای تحقق خواسته های معقول روستائیان اقدام کنند.

در ادامه مهندس باباپور مدیر کل جدید بنیاد مسکن استان آذربایجان شرقی قول مساعد برای برنامه ریزی لازم در جهت توسعه روستا ها و بررسی مشکلات آنها داد.

۲

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :