طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

تامین زیر ساختهای لازم برای شروع احداث عظیم ترین کارخانه شمالغرب کشور در شهرستان مرند

ارسال شده : اردیبهشت ۱, ۱۳۹۵ / ساعت : ۱۲:۱۹ ٫ب٫ظ
photo_2016-04-16_13-58-58

تقی کرمی در جلسه بررسی آخرین روند کارخانه الیاف شیشه مرند  که با حضور مدیران کل آب منطقه ای ، برق ، گاز  در محل فرمانداری برگزار شد گفت: برای احداث این کارخانه دولتی که با مشارکت بخش خصوصی یکی از مهمترین و عظیم ترین کارخانه شمالغرب کشور می باشد زیر ساختهای لازم تامین شده […]

793 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 5892

تقی کرمی در جلسه بررسی آخرین روند کارخانه الیاف شیشه مرند  که با حضور مدیران کل آب منطقه ای ، برق ، گاز  در محل فرمانداری برگزار شد گفت: برای احداث این کارخانه دولتی که با مشارکت بخش خصوصی یکی از مهمترین و عظیم ترین کارخانه شمالغرب کشور می باشد زیر ساختهای لازم تامین شده است.

وی افزود: مهمترین زیر ساختهای لازم برای شروع ساخت این کارخانه ، ۱۵ مگا وات برق ، ۱۰ لیتر آب در ثانیه و ۳۵۰۰۰ متر مکعب گاز در ساعت می باشد که طبق توافق مدیران کل دستگاههای ذیربط این مو ارد تامین خواهد شد .

وی با اشاره به اهمیت احداث این کارخانه در شهرستان مرند گفت: احداث این کارخانه جز برنامه های سند تدبیر و توسعه شهرستان مرند بوده و در سال جاری با تاکید استاندار محترم آذربایجان شرقی بر حل مشکلات زیر ساختی و شرع به ساخت آن می توان اذعان داشت.

معاون استاندار آذربایجان شرقی بیان داشت: با رفع موانع مقوله اقتصاد مقاومتی و بهره گیری از علم و فناوری نوین در این کارخانه و استفاده از نیرو های بومی شعار مقام معظم رهبری در خصوص اقتصاد مقاومتی ، اقدام و عمل ، اقدامی شدن پروژ ه ها در سال جاری تحقق خواهد یابد.

نماینده عالی دولت در شهرستان در مورد کارخانه الیاف شیشه و روند احداث آن در حال حاضر گفت: این کارخانه عظیم در زمینی به مساحت ۱۵ هکتار در شهرک ناحیه صنعتی زنوز واقع در شهر زنوز جهت تولید مواد اولیه کمپوزیت احداث خواهد شد که با احداث این کارخانه ۴۰۰ الی ۴۵۰ نفر به صورت مستقیم و غیر مستقیم مشغول به کار خواهند شد .

تقی کرمی عنوان داشت: این کارخانه با هزینه پیش بینی شده ۵۰۰ میلیارد تومان و اخذ مجوز های لازم و با حل مشکل زیر ساختهای این کارخانه در این جلسه امسال شروع به احداث خواهد شد و تا دو سال آینده شاهد بهره برداری از این کارخانه عظیم در شمالغرب کشور خواهیم بود.

DSC_0002 DSC_0003 DSC_0005

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :