طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

مردم اوایل صبح رای خود را به صندوق بیاندازند / مبنای اخذ رای شماره ملی و شناسنامه است

ارسال شده : آوریل 27, 2016 / ساعت : 3:02 ب.ظ

تقی کرمی در جلسه توجیهی و آموزشی نمایندگان فرماندار ضمن تشکر از زحمات آنها در دور اول برگزاری انتخابات اظهار داشت: برگزاری دور اول انتخابات به مراتب سخت تر از این دوره بوده و شما ها توانستید با سربلندی آن را پشت سر بگذارید . وی گفت: در این مرحله تمدید انتخابات از طریق استانداری […]

768 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 5985

تقی کرمی در جلسه توجیهی و آموزشی نمایندگان فرماندار ضمن تشکر از زحمات آنها در دور اول برگزاری انتخابات اظهار داشت: برگزاری دور اول انتخابات به مراتب سخت تر از این دوره بوده و شما ها توانستید با سربلندی آن را پشت سر بگذارید .

وی گفت: در این مرحله تمدید انتخابات از طریق استانداری و فرمانداری با توجه به شرایط موجود اعمال صورت خواهد گرفت .

تقی کرمی بیان داشت: مرحله دوم انتخابات از حساسیت بیشتری نسبت به دور اول بر خوردار است و وظیفه شما به مراتب در حفاظت از آرا مردم و رعایت مر قانون انتخاباتی بیشتر خواهد بود.

رئیس ستاد انتخابات شهرستان گفت: همگی در زیر سایه پرچم جمهوری اسلامی و برای اعتلای کشور عزیزمان ایران اسلامی خدمت می کنیم

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به مقرارت قانونی انتخابات افزود: مبنای اخذ رای در مرحله اول شماره ملی و بعد از آن احراز شناسنامه فرد رای دهنده است چرا که هر دو لازم و ملزوم یکدیگر هستند و این مورد باید با دقت و وسواس بیشتری بررسی شود و اگر فرد رای دهنده مورد خطا و یا جرمی شده باشد برخورد قانونی صورت خواهد گرفت.

وی تاکید کرد : حتما در مرحله اول رای گیری باید استعلام از فرد رای دهنده صورت گیرد .

وی با اشاره به شرایط رای دهندگان افزود: افرادیکه در مرحله اول در هیچ یک از نقاط جغرافیایی کشور رای نداده باشند ، افرادیکه سن قانونی آنها از هفتم اسفند به عد به سن قانونی رسیده است و افرادیکه در مرحله اول در حوزه انتخابیه مرند و جلفا رای داده اند می توانند در انتخابات شرکت کنند .

فرماندار ویژه شهرستان مرند عنوان داشت: همکاری و تعامل بیشتری با سایر عواملین شعبات باید داشته باشید تا بتوانید انتخاباتی سالم داشته باشید .

معاون استاندار و فرماندار ویزه شهرستان مرند بیان داشت: تنها اعلام نتایج رسمی انتخابات فرمانداری شهرستان است و تمدید انتخابات با پایش شلوغی و خلوتی شعبات اخذ رای انجام خواهد گرفت و اعلام نظر سایر مراجع غیر قانونی و فاقد اعتبار می باشد .

رئیس ستاد انتخابات شهرستان با اشاره به زمان رای گیری ابراز داشت: انتخابات از ساعت ۸ صبح دهم اردیبهشت ماه سال جاری آغاز و تا ساعت ۱۸ عصر همان روز ادامه خواهد داشت که از مردم در خواست می شود از اوایل صبح رای خود را به صندوق بیاندازند .

وی در آخر با اشاره به اینکه کلیه شعبات اخذ رای تحت کنترل هستند افزود: تمامی شعبات اخذ رای تحت کنترل بوده و نمایندگان فرماندار ضمن تعامل بیشتر با کاربران رایانه توجه داشته باشند تا رای گیری به صورت آنلاین بوده و کنترل جدی صورت گیرد .

DSC_0001 DSC_0002 DSC_0006 DSC_0008 DSC_0009 DSC_0010 DSC_0016

 

 

 

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :