طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

رئيس جديد اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان مرند منصوب شد .

ارسال شده : ژانویه 8, 2015 / ساعت : 11:32 ق.ظ

به گزارش روابط عمومي معاونت استانداري و فرمانداري ويژه شهرستان مرند ، با حضور راستي قائم مقام سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان آذربايجان شرقي در محل دفتر معاون استاندار آذربايجان شرقي زارعيان رئيس جديد اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان معرفي شد . معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند گفت: اداره […]

10359 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 604

به گزارش روابط عمومي معاونت استانداري و فرمانداري ويژه شهرستان مرند ، با حضور راستي قائم مقام سازمان صنعت ، معدن و تجارت استان آذربايجان شرقي در محل دفتر معاون استاندار آذربايجان شرقي زارعيان رئيس جديد اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان معرفي شد .

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند گفت: اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان يكي از بزرگترين مجموعه هاي شهرستان است و بايد در جهت جذب سرمايه گذاران در راستاي توليد و اشتغال پايدار قدم بردارد .

كرمي افزود : با توجه به شعاع بزرگ فعاليتهاي سازمان صنعت ، معدن و تجارت بايد در راستاي رونق كسب و كار و توسعه فعاليتهاي اقتصادي در شهرستان قدم برداشت.

وي افزود :براي رفع مشكلات و خدمات دهي بيشتر به توليد كنندگان ، سرمايه گذاران و حتي اصناف در مسير رونق و توسعه اقتصادي تعامل و همكاري با اين مجموعه ها بسيار ارزشمند است و همراهي و تعامل با بخشهاي سرمايه گذاري ، تجارن و توليد موجب رشد و تعالي بيشتر مي شود .

معاون استناندار آذربايجان شرقي اظهار داشت: نگاه اداره صنعت ، معدن و تجارت بايد يك نگاه تجاري باشد .

وي گفت: در سالهاي قبل شهرستان مرند دومين شهر صنعتي استان بود ولي متاسفانه نتوانست جايگاه خود را حفظ كند و لازم است در احيا ء دوباره اين مقام تلاش شود .

كرمي با اشاره به شكل گيري كارخانجات الياف شيشه و فولاد گستر كوثر در شهرستان گفت:كارخانه الياف شيشه مرند با اعتباري بالغ بر 490 ميليارد در فازهاي اول و دوم در حال شكل گيري است كه زمين آن واگذار شده و يك شركت كاملا دولتي و زير نظر وزارت صنعت ، معدن و تجارت است و كارخانه فولاد گستر نيز در حال انجام مراحل مقدماتي در جهت احداث مي باشد .

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند با اشاره به ظرفيتهاي موجود در شهرستان گفت: شهرستان مرند داراي كارخانجات بزرگي همچون تكدانه و تبريز كف است و همچنين واحد هاي توليد در شهرستان وجود دارد و با راه اندازي كارخانجات الياف شيشه و فولاد شاهد تحولات زيادي از جمله در زمينه اشتغال ، سرمايه گذار در شهرستان خواهيم بود .

وي افزود : شهرستان مرند ظرفيتهاي خوبي براي سرمايه گذاري دارد و بايد ادارات شهرستان و از جمله آنها اداره صنعت ، معدن و تجارت بايد در شناسايي و هدايت آنها در جهت سرمايه گذاري و ايجاد اشتغال و حتي حفظ اشتغال موجود تلاش كند .

در ادامه ضمن تشكر از زحمات آقاي رضوي در طول خدمت خود ، كرمي معاون استاندار آذربايجان شرقي با اهداء حكم ، آقاي شكر اله زارعيان به عنوان رئيس جديد اداره صنعت ، معدن و تجارت شهرستان مرند منصوب شد .

1 3 4

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :