طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

اولويت هزينه اعتبارات با پروژه هاي بالاي 60 درصد پيشرفت است.

ارسال شده : دی ۲۰, ۱۳۹۳ / ساعت : ۲:۰۴ ٫ب٫ظ
2

به گزارش روابط عمومي معاونت استانداري و فرمانداري ويژه شهرستان مرند ، سومين جلسه كميته برنامه ريزي شهرستان با حضور دستگاه هاي ذيربط به رياست كرمي معاون استاندار آذربايجان شرقي برگزار شد . معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند ضمن تشكر از عواملين اجرا كننده مانور افت فشار گاز در شهرستان گفت: مانور افت […]

1127 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 631

به گزارش روابط عمومي معاونت استانداري و فرمانداري ويژه شهرستان مرند ، سومين جلسه كميته برنامه ريزي شهرستان با حضور دستگاه هاي ذيربط به رياست كرمي معاون استاندار آذربايجان شرقي برگزار شد .

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند ضمن تشكر از عواملين اجرا كننده مانور افت فشار گاز در شهرستان گفت: مانور افت فشار گاز در شهرستان به خوبي برگزار شد و لازم است دستگاههاي اجرايي آمادگي لازم در مقابله با افت فشار گاز داشته و همچنين صرفه جويي در مصرف انرژي را در اولويت قرار داده تا شاهد قطعي گاز نياشيم .

ايشان در ادامه با اشاره به بارش سنگين برف در شهرستان با ميانگين 30 سانتي متر و تشكر ازعواملين اجرايي در جهت ميسر گشايي به موقع افزود : خوشبختانه شاهد بارش برف و نزول رحمت الهي در شهرستان بوديم كه با همت مسئولين از جمله اداره راه ، شهرداري ها ، هلال احمر ، پليس راه و … كه در جهت مسير گشايي راههاي ارتباطي شهرستان و روستا ها متحمل زحمات فراواني شدند .

كرمي در ادامه سخنان خود با اشاره به سفر اخير استاندار محترم آذربايجان شرقي دكتر جبار زاده به شهرستان و تصويب سند تدبير و توسعه گفت: سند تدبير و توسعه شهرستان در قالب هفت هسته كليدي به تصويب رسيده كه جا دارد دستگاه هاي ذيربط پيگير اجرايي شدن مصوبات خود باشند .

كرمي از نهايي شدن دو هسته كليدي در شهرستان خبر داد و افزود : از هفت هسته كليدي دو زير مجموعه از هسته ها در شرف نهايي شدن هستند كه يكي از آنها كارخانه الياف شيشه و كاروانسراي پيام است.

كرمي با اشاره به وضعيت كارخانه الياف شيشه در مرند گفت: واگذاري اوليه مهر ماه امسال انجام گرفته و اداره آب و فاضلاب در حال بررسي است و مبلغ 490 ميليارد تومان از محل اعتبارات دولتي در نظر گرفته شده و به محض واگذاري زمين اقدام به احداثكارخانه خواهيم بود تا شاهد اعتلا و توسعه شهرستان باشيم.

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند با اشاره به تحويل به موقع لايحه بودجه توسط دولت به مجلس اظهار داشت: دولت تدبير و اميد با تلاش و جديت تمام توانسته دوسال متوالي بودجه را به موقع تحويل مجلس كند كه جا دارد دستگاه هاي اجرايي در جذب و تامين اعتبارات تلاش كنند .

رئيس كميته برنامه ريزي شهرستان مرند بيان داشت : متاسفانه در سالهاي قبل تخصيص بودجه هاي عمراني 10 الي 30 درصد بوده ولي دولت تدبير و اميد توانسته اين رقم را افزايش دهد به طوريكه بودجه ملي استاني 90 درصد تخصيص داده شده است .

كرمي با اشاره به پيگيري دستگاه هاي اجرايي در جهت جذب اعتبارات پروژه هاي عمراني اظهار داشت : دولت تدبير و اميد توانسته است اعتبارات خوبي را در اختيار دستگاهها قرار دهد كه از جمله آنها اختصاص بودجه تملك دارايي 70 درصد و بودجه از محل ماده 180 به ميانگين 40 درصد كه لازم است دستگاه هاي اجرايي علاوه بر پيگيري اعتبارات خود در جهت صرف پروژه هاي نيمه تمام به نحو احسن و سر موقع پروژه ها را به اجرا در آورند تا پول بيت المال به نحو مطلوب در خدمت مردم باشد .

ايشان در ادامه با اشاره به اعتبارات شهرستان افزود : سر جمع اعتبارات شهرستان 60 درصد از محل اعتبارات تملك داراي و ماده 180 ، بالاي 24 ميليارد تومان است كه بالاي 14 ميليارد تومان آن تخصيص يافته و اولويت آنها پروژه هاي بالاي 60 درصد پيشرفت فيزيكي هستند .

كرمي خاطر نشان شد : كيفيت اجراي پروژه هاي سال 92 برخي دستگاه ها از جمله شهرداريها ارزيابي شده كه چندان رضايت بخش نبوده و ضرورت دارد در اجرايي پروژه ها نهايت دقت صورت گيرد .

نماينده عالي دولت در شهرستان با توجه به تحريمها و فشار اقتصادي موجود در كشور گفت : بودجه امسال شهرستان مرند در مقايسه با سالهاي گذشته بسيار مطلوب است و اميدوارم مسئولين ادارات با تلاش خود بتوانند زمينه جذب به موقع آن را در شهرستان فراهم كنند .

وي گفت : دولت تدبير و اميد پول و اعتبار را در اختيار دستگاهها قرار مي دهد ولي متاسفانه برخي دستگاهها با كوتاهي در اجراي پروژه ها ي خود عملكرد دولت را ضعيف جلوه مي دهند .

كرمي با اشاره به فرا رسيدن ايام الله دهه فجر خاطر نشان شد : دستگاه هاي اجرايي شهرستان هر چه سريعتر نسبت به اعلام برنامه ها و پروژه هاي قابل افتتاح خود در دهه فجر اقدام كنند .

0 1 4 5

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :