طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان مرند برگزار شد .

ارسال شده : ژانویه 12, 2015 / ساعت : 1:34 ب.ظ

كرمي معاون استاندار آذربايجان شرقي در جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان كه در محل كانون تربيتي شهيد فهميده برگزار شد اظهار داشت : مشكل بي سوادي بايد به طور اساسي در دستور كار گيرد و اميدوارم بتوانيم در سال آتي شاهد برگزاري جشن ريشه كني بي سوادي در شهرستان باشيم. وي گفت: همه بايد […]

10528 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 653

كرمي معاون استاندار آذربايجان شرقي در جلسه شوراي آموزش و پرورش شهرستان كه در محل كانون تربيتي شهيد فهميده برگزار شد اظهار داشت : مشكل بي سوادي بايد به طور اساسي در دستور كار گيرد و اميدوارم بتوانيم در سال آتي شاهد برگزاري جشن ريشه كني بي سوادي در شهرستان باشيم.

وي گفت: همه بايد در جهت ريشه كني بي سوادي در شهرستان تلاش كنيم و افراد بي سواد و كم سواد را شناسايي و سپس آنها را به كلاس سواد آموزي هدايت كنيم .

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند اظهار داشت : همكاري تمامي دستگاهها و … به منظور شتاب بخشي به روند سواد آموزي و به صفر رساندن بي سوادي بايد در دستور كار قرار گيرد و مديران مدارس با شناسايي اوليا دانش آموزان در جهت جذب آنها به سواد آموزي تلاش كنند .

رئيس شوراي آموزش و پرورش شهرستان مرند در ادامه با اشاره به توزيع شير در مدارس شهرستان گفت: نظارت ويژه بر توزيع عادلانه شير در مدارس شهرستان بالخص روستا ها وجود داشته باشد .

وي افزود : توزيع شير در مدارس ، موضوعي است كه مي تواند در بخش سلامت جامعه موثر واقع شود

كرمي گفت: نظارت جدي بر توزيع شير در مدارس صورت گيرد تا مشكلي از بابت توزيع شير وجود نداشته باشد چرا كه دولت تدبير و اميد به سلامت افراد جامعه بيش از پيش اهميت قائل است.

معاون استاندار آذربايجان شرقي افزود : متاسفانه در شهرستان مرند شاهد وجود شپش در برخي از مدارس بوديم كه شبكه بهداشت و درمان با همكاري آموزش و پرورش توانست قدمهاي خوبي را در مبارزه با شپش بردارد .

وي گفت: اميدوارم با همكاري مجدد و تلاش وافر بين مراكز بهداشتي و آموزش و پرورش با سرعت موارد آلودگي در مدارس شناسايي و درمان شود .

كرمي در ادامه با اشاره به مشكل تبديل نمايندگي آموزش و پرورش بخش يامچي به اداره مستقل گفت: تبديل نمايندگي آموزش و پرورش به يك اداره مستقل خارج از حيطه شهرستان است ولي مكاتبات و ملاقات هاي زيادي با وزير محترم آموزش و پرورش و مسئولين ذيربط صورت گرفته ولي متاسفانه به دليل محدوديت در گسترش تشكيلات دولتي موفق به تبديل اداره مستقل نشده ايم.

رئيس شوراي آموزش و پرورش شهرستان مرند گفت: متاسفانه 17 سال است كه در حال نمايندگي باقي مانده و در تلاشم تا با مذاكرات بيشتر اين مشكل را حل كنم.

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند در ادامه فعاليت شوراي آموزش و پرورش را مناسب دانسته و افزودند : فعاليت مجموعه شوراي آموزش و پرورش شهرستان را در سال آتي به وضوح خواهيم ديد و قدمهاي بسيار ارزشمندي در حوزه آموزش و پرورش برداشته شده است.

كرمي با اشاره به فعاليت بنياد بركت در شهرستان افزود : متاسفانه تا به حال آثاري از وجود بنياد بركت در شهرستان نبود ولي طي ملاقات هايي كه با مديران اين بنياد صورت گرفته قدمهاي ارزشمندي در جهت توسعه شهرستان برداشته شده كه در آينده اطلاع رساني خواهد شد .

در ادامه كرمي معاون استاندار آذربايجان شرقي ضمن بازديد از كانون تربيتي شهيد فهميده از نزديك در جريان فعاليتها و مشكلات اين كانون قرار گرفته و دستورات لازم را در جهت رفع اين مشكلات از جمله آسفالت و  چمن مصنوعي براي زمين فوتبال را، صادر نمودند .

3 12 15 41

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :