طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

مرند در محاصره ساخت و ساز غیر مجاز / کنترل بیشتر بر ساخت و سازهای غیر مجاز صورت گیرد

ارسال شده : خرداد ۴, ۱۳۹۵ / ساعت : ۸:۲۹ ٫ق٫ظ
photo_2016-05-24_09-27-23

جلسه هم اندیشی در خصوص تغییر کاربری های غیر مجاز با حضور اعضا محترم به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل اداره جهاد کشاورزی برگزار شد . معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در این جلسه اظهار داشت: مقام معظم رهبری تاکیدات فراوانی بر حفظ اراضی و منابع ملی داشته اند و این […]

1012 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 6599

جلسه هم اندیشی در خصوص تغییر کاربری های غیر مجاز با حضور اعضا محترم به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل اداره جهاد کشاورزی برگزار شد .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند در این جلسه اظهار داشت: مقام معظم رهبری تاکیدات فراوانی بر حفظ اراضی و منابع ملی داشته اند و این تاکیدات وظیفه و تکلیف همه را مشخص نموده ولی متاسفانه زیاده خواهی برخی از افراد باعث شده تا نتیجه خوبی نداشته باشیم .

فرماندار ویژه شهرستان مرند بیان داشت: مقابله با تغییر کاربری اراضی به عزم جدی نیازمند است و باید اکیپ های نظارتی تلاش بیشتری بر این معضل داشته باشند .

وی با اظهار نارضایتی از وضعیت ساخت و ساز های غیر مجار گفت: متاسفانه وضعیت ساخت و ساز های غیر مجاز هر روز ، رو به افزایش است و چه شهرداری و یا جهاد کشاورزی باید تلاش در نظارت خود را بیشتر کنند .

معاون استاندار آذربایجان شرقی ابراز داشت: خانه هایی که مجوز یا پروانه لازم برای ساخت و ساز را ندارند و به صورت غیر قانونی اقدام به ساخت و ساز نموده اند از دریافت هر گونه انشعاب ممنوع خواهند بود و دستگاه های خدمات رسان نظارت بیشتر بر این امر داشته و از مجوز انشعاب به جد پر هیز نمایند .

وی با بیان اینکه افراد سود جو با احداث بنگاه هایی اقدام به خرید و فروش زمین یا ویلا می کنند افزود: بنگاه هایی در خارج از شهر و یا در روستا ها وجود دارد که اقدام به خرید و فروش زمین ها و ویلا می کنند که غیر قانونی بوده و نباید مجوز ایجاد بنگاه برای این محدوده ها داده شود و با اینگونه افراد بر خورد قانونی صورت گیرد .

تقی کرمی با اشاره به کنترل بیشتر بر ساخت و ساز ها افزود: کنترل ساخت و سازهای غیر مجاز بیشتر مورد توجه قرار گیرد و وجود چنین اقداماتی از سوی برخی افراد سود جو باعث ایجاد آسیب اجتماعی و فرهنگی می شود.

وی افزود: در راستای تقویت نظارت بر تغییر کاربری اراضی باید سامانه ۱۳۱ تقویت شده و می توان از ظرفیت سازمانهای مردم نهاد در بقای بهتر محیط زیست استفاده کرد .

معاون استاندار آذربایجان شرقی عنوان داشت: نقاط ضعف در اجرای نظارت بر ساخت و ساز های غیر مجاز احصا و برنامه ریزی هدفمند ی صورت گیرد و دستگاه های خدمات رسان از جمله شهرداری و جهاد کشاورزی نظارت دقیق تر و بیشتری بر این معضل داشته باشند .

فرماندار ویژه شهرستان مرند با بیان اینکه دهیاران بر ساخت و ساز های غیر مجاز کنترل داشته باشند افزود: دهیاران و بخشداران برای جلوگیری از ساخت و ساز های غیر مجاز باید در منطقه و روستای خود نظارت بیشتری داشته باشند .

photo_2016-05-24_09-27-05 photo_2016-05-24_09-27-18 photo_2016-05-24_09-27-26

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :