طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

نگاه دولت تدبير و اميد به مساله مبارزه با مواد مخدر نگاه ويژه اي است.

ارسال شده : دی ۲۳, ۱۳۹۳ / ساعت : ۱:۱۰ ٫ب٫ظ
1

به گزارش روابط عمومي معاونت استانداري و فرمانداري ويژه شهرستان مرند ،چهارمين جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان با حضور اعضا شورا، دهياران و شوراهاي اسلامي برخي از روستا ها به رياست كرمي معاون استاندار آذربايجان شرقي در محل فرمانداري برگزار شد . معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند اظهار داشت: به […]

1029 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 661

به گزارش روابط عمومي معاونت استانداري و فرمانداري ويژه شهرستان مرند ،چهارمين جلسه شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان با حضور اعضا شورا، دهياران و شوراهاي اسلامي برخي از روستا ها به رياست كرمي معاون استاندار آذربايجان شرقي در محل فرمانداري برگزار شد .

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند اظهار داشت: به دليل حساسيت در كشور و به دليل گسترش مواد مخدر ، مسئولين ارشد نظام حساسيت ويژه اي به مسله مواد مخدر دارند و نگاه دولت تدبير و اميد به مساله مبارزه با مواد مخدر نگاه ويژه اي است به طوريكه در استان آذربايجان شرقي شخص استاندار محترم جلسات شوراي مبارزه با مواد مخدر را با جديت تمام پيگيري مي كنند .

كرمي گفت: متاسفانه دشمنان نظام و كشور با مساله مواد مخدر جوانان عزيز كشور را مورد هدف قرار داده اند تا با اين مساله سلامت جامعه را با خطر روبرو كنند .

وي افزود : مصرف مواد مخدر علاوه بر اينكه بنيان خانواده ها را سست مي كند ، ميزان ضريب هوشي فرزندان آنها را نيز كمتر كرده كه مشكلاتي در آينده براي آنها و حتي كشور خواهد داشت.

معاون استاندار آذربايجان شرقي گفت : برخي از نقاط آلوده شهرستان ، مورد شناسايي قرار گرفته و لازم است با بررسي بيشتر نقاط آلوده در شهر و روستا هاي شهرستان مرند شناسايي و دستگاه هاي ذيربط در اين خصوص با قاطعيت تمام عمل نمايند .

رئيس شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر شهرستان تاكيد كرد : بازديدهاي مستمر از كمپ هاي ترك اعتياد ، كنترل آرايشگاه هاي زنانه ، برگزاري كلاسهاي آموزشي و توجيهي براي جوانان در دانشگاهها و مدارس و تهيه بروشور و … در جهت آگاه سازي از اثرات سو مصرف مواد مخدر مي تواند در پيشگيري از اين پديده شوم موثر واقع شود .

ايشان افزودند : مبارزه با مواد مخدر نيازمند همكاري و هوشياري همه افراد جامعه است و دستگاههاي ذيربط بايد براي اين منظور اقداماتي انجام دهند چرا كه دولت به تنهايي نمي تواند با اين پديده شوم مبارزه كند .

كرمي گفت: اعتياد يك بحران است و پيشگيري امري مهم است و نبايد منتظر ماند تا فردي معتاد شود و سپس براي درمان او اقدام شود .

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند گفت: تغيير الگوي مصرف مواد مخدر از سنتي به صنعتي اقشار جامعه به ويژه جوانان را تهديد مي كند و لازم است اطلاع رساني و آگاه سازي مردم براي حضور و مشاركت بيشتر آنان در امر مبارزه با مواد مخدر با هدف كاهش و كنترل اين پديده صورت گيرد .

ايشان در ادامه با تشكر از رسانه هاي شهرستان در انعكاس اخبار افزودند : رسانه ها نيز نقش عمده اي در پيشگيري از آثار سوء مصرف مواد مخدر در شهرستان مي توانند داشته باشند و لاز ماست به اين امر مهم پرداخت شود .

كرمي با اشاره به هدف شوراي هماهنگي مبارزه با مواد مخدر اظهار داشت: هدف شوراي مبارزه با مواد مخدر تلاش در زمينه به حداقل رسانده روند رشد گرايش شهروندان به مواد مخدر است و در كنار آن سالم سازي افراد معتاد باشد .

وي تاكيد كرد : تمامي دستگاههاي ذيربط همچنين اعضا محترم شورا هاي اسلامي و دهياران در روستاها نهايت تلاش خود را در امر شناسايي نقاط آلوده و برگزاري كلاسها و دوره هاي آموزش و توجيهي در جهت آگاه سازي افراد در قبال اثرات سوء مصرف مواد مخدر اعمال كنند .

2 3

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :