طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

اصلاحیه

ارسال شده : می 26, 2016 / ساعت : 2:20 ب.ظ

با عرض پوزش در پی درج خبری با عنوان (شورای شهر مرند رسما منحل شد ) که در مورخه ۹۵/۳/۵ در خروجی پرتال فرمانداری شهرستان ویژه مرند قرار گرفت، ضمن پوزش از اشتباه درج شده در متن خبر ، اصلاحیه این خبر به شرح زیر است: در پی تعلیق ۷ تن از اعضا شورای اسلامی […]

1194 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 6650

با عرض پوزش در پی درج خبری با عنوان (شورای شهر مرند رسما منحل شد ) که در مورخه ۹۵/۳/۵ در خروجی پرتال فرمانداری شهرستان ویژه مرند قرار گرفت، ضمن پوزش از اشتباه درج شده در متن خبر ، اصلاحیه این خبر به شرح زیر است:

در پی تعلیق ۷ تن از اعضا شورای اسلامی شهر مرند براساس حکم قضایی ، فرمانداری شهرستان ویژه مرند از چهار تن از اعضا علی البدل دعوت و در فروردین ماه سال جاری شورای شهر مرند تحلیف و بعد از رسمیت یافتن ، شورا اقدام به انتخاب هیات رئیسه نمود .

مطابق قانون استعفای هر یک از اعضا شورای اسلامی شهر می بایست در صحن علنی شورا مطرح و با صحبت موافقان و مخالفان استعفا در خصوص مخالفت یا موافقت با استعفا ، اتخاذ تصمیم نماید.

با عنایت به اینکه آقای یوسف شیخ زاده بعد از استعفا در هیچ یک از جلسات شورای اسلامی شهر مرند حضور نیافت لذا امکان تصمیم در خصوص استعفای وی در شورای شهر ممکن نگردید و با توجه به اینکه وظایف شهرداری تعطیل پذیر نیست فرمانداری ناچارا برای تعیین و تکلیف موضوع مراتب را به هیات حل اختلاف استان منعکس و پیشنهاد سلب عضویت وی به دلیل عدم ایفای وظایف قانونی نمود که مراتب در جلسه هیات حل اختلاف استان مطرح و رای به سلب عضویت آقای شیخ زاده صادر گردید .

با توجه به تشکیل نشدن جلسات شورا و ایجاد اختلال در تصمیم گیری های شهرداری مرند، فرمانداری شهرستان ویژه مرند پیشنهاد منحل شدن شورای شهر با توجه به استعفای یکی از اعضای آن را به استانداری داد و این موضوع برای تصمیم گیری به شورای حل اختلاف استان ارجاع داده شد.
فرمانداری شهرستان مرند و استانداری آذربایجان شرقی به هیچ وجه راضی به انحلال شورای اسلامی شهر مرند نبودند، بالاخره هیئت حل اختلاف استان تصمیم بر سلب عضویت آقای ‘یوسف شیخ زاده’ از شورای شهر مرند گرفت و به این ترتیب شورای شهر مرند به صورت خود به خود منحل شد.

با سلب عضویت ایشان ، شورای شهر مرند از حد نصاب قانونی ساقط و در نتیجه هیات در همان جلسه با انحلال شورای اسلامی شهر مرند موافقت نمود .

تا زمان برگزاری پنجمین دوره انتخابات شورا ها ، استاندار به عنوان قائم مقام شورا تلقی و شهردار موظف است اجرای هر گونه اقدام با هماهنگی استاندار عملیاتی نماید .

 

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :