طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

تداوم آگاه سازی از راههای کاهش آسیب های اجتماعی است

ارسال شده : تیر ۳۰, ۱۳۹۵ / ساعت : ۱۱:۴۱ ٫ق٫ظ
DSC_0011

عادل اصغر پور در دومین جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان با اشاره به برنامه ریزی مناسب برای اوقات فراغت جوانان افزود: اوقات فراغت یکی از راههای آموزش جوانان برای کاهش آسیب های اجتماعی است و در این میان اهمیت و لزوم ورود و برنامه ریزی دستگاه های ذیربط در برنامه های اوقات فراغت و […]

743 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 7392

عادل اصغر پور در دومین جلسه کارگروه فرهنگی و اجتماعی شهرستان با اشاره به برنامه ریزی مناسب برای اوقات فراغت جوانان افزود: اوقات فراغت یکی از راههای آموزش جوانان برای کاهش آسیب های اجتماعی است و در این میان اهمیت و لزوم ورود و برنامه ریزی دستگاه های ذیربط در برنامه های اوقات فراغت و شکل دادن به نحوه مناسب گذراندن این اوقات بسیار مهم و ضروری است .

وی با اشاره به اینکه تهدیداتی از سوی دشمنان جوانان کشور را تحت تاثیر قرار می دهد افزود: متاسفانه تهدیداتی در قالبهای مختلف از سوی دشمنان جوانان را تحت تاثیر قرار می دهد که لازم است موارد ریشه یابی و ناهنجاری های اخلاقی و اجتماعی جهت مبارزه با این تهدیدات به انجام برسد.

معاون فرماندار شهرستان ویژه مرند گفت: فقر و نابرابری ، خشونت ،بد حجابی ،فساد اخلاقی و رفتار های پر خطر در اجتماع، استفاده از ماهواره از عواملی هستند که امنیت روانی و اجتماعی جامعه را تهدید می کند .

وی با اشاره به آموزش و آگاه سازی افراد جامعه از آسیب های اجتماعی گفت: تداوم آموزش و آگاه سازی توسط دستگاه های ذیربط که می توان جوامع هدف از جمله جوانان کم سن و سال را مورد کنترل قرار داده و میزان آسیب ها را کاهش داد .

اصغر پور تاکید کرد : برنامه ریزی مناسب برای اوقات فراغت ، تقویت و تحکیم بنیان خانواده ،برگزاری کلاس های بهداشت و روان ، آگاه سازی و اطلاع رسانی افراد جامعه از برخی رفتار ها که باعث بروز آسیب های اجتماعی در سطح جامعه می شود توسط دستگاه های ذیربط مورد توجه قرار گیر د .

وی گفت: حوزه های علمیه ، روحانیون ،آموزش و پرورش ، بسیج و سایر ارگان ها و نهادها برنامه ریزی برای مبارزه با آسیب های اجتماعی داشته و سعی کنند نوع برنامه ها متفاوت تر از گذشته صورت گیرد .

معاون فرماندار شهرستان ویژه مرند با اشاره به رتبه شهرستان در آسیب های اجتماعی گفت: رتبه آسیب های اجتماعی شهرستان از دو به شش در سطح استان رسیده بوده که متاسفانه این آمار به رتبه دوم در بحث آسیب های اجتماعی رسیده است .

اصغر پور در ادامه با اشاره به مهاجرت از روستا ها و افزایش حاشیه نشینی در شهر ها افزود:متاسفانه مهاجرت از روستا ها باعث ایجاد حاشیه نشینی شده که این امر آسیب هایی را به بار آورده ودر این راستا دولت برای تقویت روستا ها و جلوگیری از مهاجرت ، برای توسعه روستا ها توجه ویژه ای دارد .

DSC_0001 DSC_0003 DSC_0009 DSC_0011

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :