طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

موفقیت های خود را مدیون مردم شهرستان مرند هستم

ارسال شده : مرداد ۳, ۱۳۹۵ / ساعت : ۸:۴۱ ٫ب٫ظ
DSC_0051

تقی کرمی با بیان اینکه خدا را شاکرم که توانسته ام به مدت ۳۰ ماه در زادگاه خود خدمتگذاری کنم اظهار داشت: با همان انرژی که برای خدمت به این شهرستان آمده بودم با همان انرژی نیز از مرند می روم، با این تفاوت که دیگر آن سنگینی مسئولیت را بر دوش خود احساس نمی […]

961 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 7404

تقی کرمی با بیان اینکه خدا را شاکرم که توانسته ام به مدت ۳۰ ماه در زادگاه خود خدمتگذاری کنم اظهار داشت: با همان انرژی که برای خدمت به این شهرستان آمده بودم با همان انرژی نیز از مرند می روم، با این تفاوت که دیگر آن سنگینی مسئولیت را بر دوش خود احساس نمی کنم.

وی با تشریح برخی عملکرد های خود به انتخابات اسفند مجلس شورای اسلامی اشاره کرده و بیان داشت: انتخابات ۷ اسفند مجلس شورای اسلامی نفسگیر ترین ماراتن دوره انتخابات بنده بوده که با لطف خداوندی و با لطف و همگامی شورای تامین ، هیات نظارت ، بازرسی و اجرایی شهرستان از این گردنه به سلامت عبور کردیم.

کرمی در خصوص حوزه سلامت شهرستان افزود: تجهیز بیمارستان حجت کوه کمری ، حل مشکل فاضلاب بیمارستان ، برگزاری خیرین سلامت با همکاری امام جمعه محترم ، اخذ مجوز بیمارستان۳۰۴ تختخوابی مرند از عمده کار های اجرایی فرمانداری مرند در دوران تصدی بنده بوده است .

وی ورود فرمانداری به حوزه فرهنگ را بی سابقه اعلام کرده و اظهار داشت:برای اولین بار در شهر ستان دلایل برخی آسیب های اجتماعی به صورت کارشناسی مورد مطالعه قرار گرفته اند که پدیده ی زود ازدواجی ، پرخاشگری و ضرب و شتم در شهرستان از جمله ی آنها می باشد .

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند پیشرفت و پرورش حوزه ی صنعت مرند را چشمگیر دانسته و تصریح کرد : پیگیری مستمر کارخانه الیاف شیشه و تکمیل فاز توسعه کارخانه خاک چینی مرند ، آماده سازی کارخانه بین سبک گازی برای افتتاح و خارج شدن از رکود کارخانه ی عالم آرا و سرم سازی مرند از جمله اقدامات در این حوزه بود.

کرمی از فرماندار جدید شهرستان مرند خواست تا پیگیر جدی پروژه تامین آب زراعی هرزندات و یکانان و آب شرب مرند باشد زیرا این پروژه دومین پروژه فاخر استان بوده و شاهرگ صنعت و کشاورزی منطقه می باشد .

وی در ادامه نیز به پروژه های خیرین مدرسه ساز در حال احداث اشاره کرد و گفت: به همت تلاش دولتمردان جاده های شهرستان مرند نیز بهبود یافته به گونه ای که جاده مرند –کشکسرای در فاز دوم به طول ۶ کیلومتر آسفالت ریزی شده است و فاز اول اتوبان مرند و زنوز تکیمل شده است .

کرمی در پایان گفت: در طی ۲ سال اخیر به میزان ۱۵۰ میلیارد تومان پروژه در شهرستان مرند افتتاح شده است.

کرمی همگی موفقیت های خود را مدیون حمایت های مردم و همکاری اعضای شورای اداری از وی اعلام کرد .

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :