طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

مردم و مسئولین در کنار همدیگر بهتر می توانند مشکلات را رفع کنند/مباحث فرهنگی جز مباحث مهم هر کشوری است

ارسال شده : مرداد ۱۳, ۱۳۹۵ / ساعت : ۱۲:۵۰ ٫ب٫ظ
DSC_0016

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند  در نشست زنان و خانواده که در محل فرمانداری برگزار شد ، ضمن تبریک ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر گفت: رفع مشکلات بانوان جز برنامه های دولت تدبیر و امید است . راستگو معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به وظیفه دولت در قبال خدمت رسانی […]

778 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 7447

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند  در نشست زنان و خانواده که در محل فرمانداری برگزار شد ، ضمن تبریک ولادت حضرت معصومه (س) و روز دختر گفت: رفع مشکلات بانوان جز برنامه های دولت تدبیر و امید است .

راستگو معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به وظیفه دولت در قبال خدمت رسانی به مردم گفت: دولت و ما در اعتقاد برای خدمت رسانی به مردم با عطوفت اسلامی هستیم و وظیفه ما مسئولین خدمت رسانی به مردم است .

راستگو بیان داشت:فرماندار دولت باید در کنار مردم و در بطن جامعه بوده و آماده خدمات رسانی و پاسخگویی به مردم باشد و مردم نیز باید در کنار ما مسئولین در یاری رساندن و خدمات بهتر باشند .

وی گفت: گفتگوی راحت و بدون ایجاد تنش و تجمع بهتر می تواند نتیجه بخش تر بوده و باید مسائل و مشکلات را بدون تنش حل کرد .

راستگو با اشاره به مباحث فرهنگی و اجتماعی افزود: مباحث فرهنگی جز مباحث مهم هر کشوری است که از همه مباحث از جمله اقتصادی مهمتر بوده و باید برنامه ریزی بهتری برای فرهنگ داشته باشیم.

معاون استاندار آذربایجان شرقیبیان داشت: آسیب های اجتماعی را با مباحث فرهنگی بهتر می توان حل و فصل کرد .

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به نقش سازمان های مردم نهاد در بطن جامعه افزود: سازمان های مردم بازوان دولت هستند و نظام و دولت به تنهایی در اجرایی برنامه ها نمی تواند موفق باشد و سمن ها با عهده دار شدن این برنامه ها می توانند بهتر وارد عمل شده و دولت را یاری دهند .

وی با انتقاد از تعداد کم سمن ها در شهرستان گفت: تعداد سمن ها در شهرستان پایین است و برخی سمن ها که بیشتر مربوط به آسیب های اجتماعی هستند باید بیشتر و کار آمد تر باشند .

علیار راستگو در ادامه سخنان خود با اشاره به وضعیت اقتصادی کشور افزود: در بحث خروج از رکود و ثبات اقتصادی دولت توانسته اقدامات اساسی انجام دهد که از جمله آنها کاهش تورم ۴۵ درصدی به ۱۱ درصد است که در حال حاضر دولت در حال خروج از رکود است.

وی باشاره به تلاش در جهت رفع مشکلات واحد های تولیدی و اقتصادی شهرستان بیان داشت: در تلاش برای کمک به چرخه در آوردن واحد های تولیدی ضعیف و فعال سازی آنها خواهیم بود و خروج از رکو در رسالت فرمانداری و تعامل بیشتر با واحد های تولیدی خواهد بود.

راستگو ابراز داشت: ۱۸۴ واحد تولیدی داریم که بخشی از آن نیمه فعال هستند که رفع موانع و مشکلات آنها در اولویت برنامه های ما قرار دارد .

فرماندار ویژه شهرستان مرند عنوان داشت: هدف اصلی فرمانداری خدمت رسانی به مردم بوده و وظیفه خطری در قبال آن داریم .

راستگو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند با اشاره به همکاری مردم با دولت افزود: مردم در رفع موانع و مشکلات در کنار مسئولین باشند و زمینه های نارضایتی مردم با برای ما منعکس کرده تا بهتر بتوانیم برنامه ریزی کنیم.

DSC_0008 DSC_0014 DSC_0013 DSC_0016

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :