- پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند - http://main.fmarand.ir -

باید به ارزش های دینی و ملی بیشتر توجه شود /توجه به مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی تنها راه خروج از رکود و بیکاری است.

Posted By admin On مرداد ۱۳, ۱۳۹۵ @ ۷:۲۸ ٫ب٫ظ In اخبار,اخبار ویژه,تصاویر مناسبتی,گزارش تصویری | No Comments

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری ویژه شهرستان مرند ، جلسه شورای اداری شهرستان مرند با حضور امام جمعه محترم شهرستان ، روسای محترم ادارات شهرستان به ریاست راستگو معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل سالن کنفرانس فرمانداری ویژه شهرستان مرند برگزار شد.

حجت الا سلام والمسلمین نعمت زاده امام جمعه محترم شهرستان با بیان اینکه صداقت کاری باید توسط روسای ادارات رعیت شود گفت: صداقت کاری و صداقت گفتاری از عوامل موثر در پیشبرد برنامه ها است.

وی افزود: مسئولین در خدمت رسانی به مردم تلاش کنند و تخلفات اداری در سطح شهرستان باید کاسته شود تا مردم از انجام تخلفات پرهیز کنند .

نعمت زاده با اشاره به اینکه مامورین ادارات خدمات رسان با لباس و کارت مخصوص به درب منازل مراجعه نمایند افزود: متاسفانه مواردی مبنی بر سو استفاده مامورین قلابی از مردم شده که لازم است دستگاه های خدمات رسان با هماهنگی ادارات امنیتی و انتظامی اقدام به طراحی لباس  و کارت مخصوص نمایند .

امام جمعه محترم شهرستان با اشاره به عدم توجه برخی ادارات به مناسبت های ملی و دینی بیان داشت: باید به ارزش های دینی و ملی بیشتر توجه شود که متاسفانه توجهی به این مناسبت ها و ایام کمتر شده که لازم است ادارات و اتاق اصناف به این امر توجه ویژه ای داشته و به آداب و رسوم احترام بگذارند .

حجت الاسلام و المسلمین نعمت زاده افزود: اولویت دنیا در مباحث فرهنگ و اقتصاد است و همگی باید به دولت و نظام در پیشبرد برنامه ها و مباحث فرهنگی و اقتصادی کمک کنیم .

در ادامه راستگو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند اظهار داشت: توجه به مسائل و مشکلات واحدهای صنعتی تنها راه خروج از رکود و بیکاری است.

راستگو افزود : در شرایط کنونی تنها راه برون رفت از رکود اقتصادی، تزریق منابع مالی به واحدهای صنعتی نیمه کاره جهت تکمیل آن واحدها و پیگیری مشکلات واحدهای صنعتی در حال فعالیت است که این امر علاوه بر حل مشکلات مالی باعث حل مشکل بیکاری در شهرستان نیز خواهد بود.

وی افزود : فرمانداری شهرستان مرند به همراه مسئولین ادارات مربوطه از واحدهای صنعتی از نزدیک بازدید خواهند کرد و در همان واحد صنعتی نسبت به حل مشکل آنان اقدام خواهند کرد.

معاون استاندار آذربایجان شرقی در ادامه اعتماد کشور را در جلب اعتماد مردم نسبت به نظام عنوان کرد و گفت : بزرگترین سرمایه کشور و دولت اعتماد مردم به مسئولین است و در این راستا باید مسئولین با برخورد شایسته با مردم و حل مشکلات آنان از این سرمایه و ثروت حفظ ونگه داری کرده و در راستای جلب اعتماد بیشتر مردم از طریق فعالیت صادقانه قدم بردارند.

راستگو بر موضوع اقتصاد مقاومتی و نحوه اجرای آن در سطح شهرستان مرند تاکید کرد و گفت : مسئولین ادارات با توجه بیشتر نسبت به گذشته به موضوع اقتصاد مقاومتی و در راستای اجرای دستورات رهبری ،مواردی را که می تواند در بحث اقتصاد مقاومتی در سطح شهرستان مفید باشد را شناسایی و با ارائه طرحی جهت اجرای آن به فرمانداری در کمترین زمان آن را به مرحله اجرا درآورند.

وی در ادامه انضباط اداری را جز اولویت های خود دانسته و افزودند : انضباط کاری و اداری باید در جامعه نهادینه شود و روسای محترم ادارات به این امر توجه داشته باشند .

معاون استاندار آذربایجان شرقی گفت: از قدرت خود برای جذب و کمک به مردم استفاده کنید چرا که وظیفه ما مسئولین خدمت رسانی به مردم است .

وی گفت: باید خدماتی را به مردم ارائه دهیم که در تراز و همسو با نظام جمهوری اسلامی ایران باشد .

DSC_0016 [1]

 

DSC_0003 [2]

DSC_0018 [3]

DSC_0001 [4] DSC_0006 [5] DSC_0008 [6] DSC_0012 [7] DSC_0013 [8]

 


Article printed from پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند: http://main.fmarand.ir

URL to article: http://main.fmarand.ir/?p=7500

URLs in this post:

[1] Image: http://main.fmarand.ir/wp-content/uploads/2016/08/DSC_00162.jpg

[2] Image: http://main.fmarand.ir/wp-content/uploads/2016/08/DSC_00032.jpg

[3] Image: http://main.fmarand.ir/wp-content/uploads/2016/08/DSC_00181.jpg

[4] Image: http://main.fmarand.ir/wp-content/uploads/2016/08/DSC_00012.jpg

[5] Image: http://main.fmarand.ir/wp-content/uploads/2016/08/DSC_00061.jpg

[6] Image: http://main.fmarand.ir/wp-content/uploads/2016/08/DSC_00082.jpg

[7] Image: http://main.fmarand.ir/wp-content/uploads/2016/08/DSC_00121.jpg

[8] Image: http://main.fmarand.ir/wp-content/uploads/2016/08/DSC_00131.jpg

Copyright © 2014 پورتال فرمانداری ویژه شهرستان مرند. All rights reserved.