طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

دولت تدبير و اميد توانسته در طول خدمت خود خدمات بي شائبه اي به كشور انجام دهد

ارسال شده : ژانویه 30, 2015 / ساعت : 7:33 ب.ظ

به گزارش روابط عمومي معاونت استانداري و فرمانداري ويژه شهرستان مرند تقي كرمي معاون استاندار آذربايجان شرقي با حضور در نماز جمعه شهر يامچي به سخنراني پرداخت. معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند ضمن تبريك فرا رسيدن سي و ششمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي اظهار داشت : انقلاب اسلامي ايران از زماني شكل گرفت […]

2466 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 751

به گزارش روابط عمومي معاونت استانداري و فرمانداري ويژه شهرستان مرند تقي كرمي معاون استاندار آذربايجان شرقي با حضور در نماز جمعه شهر يامچي به سخنراني پرداخت.

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند ضمن تبريك فرا رسيدن سي و ششمين سالگرد پيروزي انقلاب اسلامي اظهار داشت : انقلاب اسلامي ايران از زماني شكل گرفت كه رژيم شاهنشاهي با ظلم و ستم با مردم برخورد مي كرد ولي در سايه رهبري امام خميني (ره) ظلم و ستم از كشور رفته و خدمت جايگزين آن شد .

كرمي با اشاره به توهين روزنامه شارلي ابدو به ساحت پيامبر بزرگوار اسلام حضرت محمد مصطفي (ص) گفت: هر قدر به مقدسات ، امامان و پيامبر ما توهين شو.د بيش از پيش ارادت قلبي بر پيامبر خواهيم داشت.

وي افزود : راه اندازي گروهاي تكفيري در جهت نابودي اسلام و شيعه توسط بيگانگان و دشمنان اسلام است و اين ظلم آنها از زمان پيامبر بر اسلام و شيعه بوده و هست و تا به حال نتوانسته اند كاري انجام دهند .

فرماندار ويژه شهرستان مرند در ادامه سخنان خود با اشاره به نامه رهبر عزيز كشورمان به انجمنهاي اسلامي دانشجويان اروپايي گفت: پيام رهبر بزرگوار كشورمان امام خامنه اي انعكاس وسيعي در رسانه هاي اروپايي به وجو آورده و ايشان نيز فرموده اند كه كساني كه چهره اسلام را مخدوش مي كنند بدانند اين اسلام است كه از همه دين ها برتر است.

تقي كرمي در ادامه سخنان خود با اشاره به وضعيت كشور از زمان سكانداري دولت تدبير و اميد گفت : دولت تدبير و اميد زماني سكان هدايت كشور را به دست گرفت كه دشمنان در حال برنامه ريزي براي جنگ عليه كشور بودند ولي با رهبري مقام معظم رهبري و درايت دولت تدبير و اميد نگاه خود را بر عليه كشور تغيير دادند .

ايشان بيان داشتند : امام خميني (ره) بنيان گذار جمهوري اسلامي ايران در سخنان خود گفتند ما مردم جنگ طلبي نيستيم و ما مردمي هستيم كه از خاك خود در برابر تجاوز بيگانگان دفاع خواهيم كرد .

معاون استاندار آذربايجان شرقي گفت : دولت تدبير و اميد در فضايي كشور را تحويل گرفت كه هيچ كشوري حاضر به ارتباط و تعامل با كشور ايران نبود ولي بعد از گذشت چندين ماه  توانستيم با قدرتهاي بزرگ دنيا مذاكره كنيم و حتي آنها را وادار كرديم تا رئيس جمهور كشورشان تحريمهاي جديد عليه ايران را وتو كند .

نماينده عالي دولت در شهرستان گفت: تمامي صلح ، آرامش و امنيت و اقتدار كشورمان را مديون رهبري امام خامنه اي ، فداكاريهاي نيرو هاي مسلح و سربازان گمنام امام زمان (عج) هستيم.

وي گفت: دولت تدبير و اميد توانسته در طول خدمت خود خدمات بي شائبه اي به كشور انجام دهد كه شخص مقام معظم رهبري بارها از عملكرد دولت باالخص در حوزه سلامت تقدير كرده است.

كرمي با اشاره به وضعيت كشور در سالهاي قبل افزود: متاسفانه در چندين سال گذشته كشور از لحاظ دارو و تجهيزات پزشكي با مشكل روبرو بوده به طوريكه بيماران صعب العلاج با وجود داشتن پول كافي نمي توانستند داروي مورد نياز خود را تهيه كنند به طوريكه دولت وقت به جاي واردات دارو و تجهيزات پزشكي زين اسب وارد مي كرد .

وي گفت: متاسفانه افراد ناتواني كه قادر به پرداخت هزينه هاي درماني خود نبودند در بيابانها رها مي شدند ولي دولت تدبير و اميد توانسته دغدغه هزينه درماني مردم را كاهش دهد .

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند ابراز داشت : نگاه دولت تدبير و اميد به بخش سلامت نگاه ويژه اي است به طوريكه توانست هشت ميليون از مردم كشورمان را كه فاقد دفتر چه درماني بودند را صاحب دفترچه نمايد و در شهرهاي زير 20 هزار نفر جمعيت 5 درصد هزينه هاي درماني و در شهر هاي بالاي 20 هزار نفر فقط 10 درصد هزينه هاي درماني توسط مردم پرداخت مي شود .

وي افزود : دولت آرامش رواني را به مردم تجويز كرده و بيشترين توان دولت در حوزه سلامت و امنيت است چرا كه اين دو نعمت بزرگي هستند .

كرمي گفت: در حوزه امنيت قدمهاي بزرگي برداشته ايم به طوريكه كشور ايران امن ترين كشور خاورميانه است كه در سايه حمايت يكپارچه مردم از نظام است.

معاون استاندار آذربايجان شرقي در ادامه سخنان خود با اشاره به تعامل دولت و مجلس گفت: دولت تدبير و اميد با مجلس شوراي اسلامي اختلافي ندارد و دولت خود را موظف به اجراي قانون مي داند ولي در دولت قبل مصوبات صورت گرفته توسط مجلس از طرف دولت به اجرا در نمي آمد و اختلاف بزرگي در بين دولت و مجلس وجود داشت .

فرماندار ويژه شهرستان مرند گفت: دولت تدبير و اميد توانسته دو سال پياپي بودجه را سر موقع به مجلس ارائه دهد كه نتيجه آن حساب و كتاب به موقع دولت در جهت وضع كشور است.

نماينده عالي دولت در شهرستان مرند با اشاره به وضعيت بودجه عمراني كشور در سالهاي قبل گفت: در سالهاي قبل بودجه دولت در بخشهاي عمراني 11 درصد بود ولي دولت تدبير واميد توانسته 70 درصد از بودجه هاي پروژه هاي عمراني را تخصيص دهد.

كرمي در ادامه سخنان خود با اشاره به وضعيت شهرستان در طول خدمت خود گفت : حل مشكلات موسسات فرهنگيان ، شفا مهر و كارخانه تبريز كف كه از خواسته هاي بحق مردم بود كه از زمان ورود به اين شهر با كمك مسئولين استاني و شهرستاني توانستيم آنرا حل كرده و دغدغه فكري و مالي مردم را برطرف كنيم.

وي با اشاره به وضعيت بيمارستان شهرستان گفت: بيمارستان جديد شهرستان با دارا بودن تجهيزات از ارائه خدمات معزور بود ولي با همت شهرستاني و صرف هزينه يك و نيم ميليارد توماني در حال خدمات دهي به مردم است.

كرمي در ادامه با اشاره به وضعيت شهرك دامپروري شهر يامچي گفت: متاسفانه شهرك دامپروري شهر يامچي سالها بود پيشرفتي در آن ديده نمي شد و لي با اعتبار بالاي يك ميليارد تومان كه 75 ميليون تومان آن آماده است كه در آينده شاهد شروع به كار اين شهرك خواهيم بود .

وي با اشاره به تصويب سند تدبير و توسعه شهرستان كه با حضور دكتر جبارزاده استاندار محترم آذربايجان شرقي صورت گرفت افزود : تصويب اين سند در هفت هسته كليدي كه براي اجراي آن 37 هزار ميليارد تومان اعتبار پيش بيني شده كه بخش عمده آن توسط بخش خصوصي صورت خواهد گرفت.

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند در ادامه سخنان خود با اشاره به فرار رسيدن دهه مبارك فجر و افتتاح 17 پروژه عمراني توسط بخش دولتي و خصوص گفت: در طول ايم دهه مبارك فجر امسال مردم شهرستان شاهد افتتاح بيستو هفت پروژه عمراني با صرف هزينه يكصد ميليارد تومان خواهند بود .

وي گفت: افتتاح مركز انتقال خون ، افتتاح باند دوم جاده مرند – جلفا – افتتاح شش كيلومتر از جاده مرند – ايواوغلي، افتتاح هتل ايرانگردي و جهانگردي شهرستان ، كلنگ زني موزه هنر هاي معاصر ، افتتاح ساختمان برق شهر يامچي ، خط بيست كيلو ولت يكانات ، پست برق فارفار با اعتبار 20 ميليارد تومان ، رونمايي از توليد واكسن دوگانه آنفولانزا، … از جمله مهمترين پروژه هاي قابل افتتاح در ايام دهه مبارك فجر امسال در شهرستان مي باشد .

تقي كرمي در پايان سخنان خود با اشاره به وضعيت رودخانه شهر يامچي گفت: ستاد حوادث غير مترقبه براي ساماندهي رودخانه شهر يامچي اعتباري را در نظر گرفته كه بخش از رودخانه را ساماندهي خواهد كرد تا مردم شريف شهر يامچي دچار حادثه اي نشوند .

2 3 4 5

11

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :