طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

فرمانداری محل خانه مردم است / آماده خدمت رسانی به مردم هستیم.

ارسال شده : مرداد ۱۵, ۱۳۹۵ / ساعت : ۵:۰۶ ٫ب٫ظ
DSC_0014

علیار راستگو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند، در سخنرانی پیش از خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن تبریک هفته کرامت ابراز داشت: مسئولیت های خطیر و بزرگی را در طول خدمت خود انجام داده ام و امیدوارم در دوران خدمت خود در شهرستان مرند بتوانم خدمات شایانی به شهرستان انجام دهم. راستگو […]

547 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 7510

علیار راستگو معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند، در سخنرانی پیش از خطبه های این هفته نماز جمعه ضمن تبریک هفته کرامت ابراز داشت: مسئولیت های خطیر و بزرگی را در طول خدمت خود انجام داده ام و امیدوارم در دوران خدمت خود در شهرستان مرند بتوانم خدمات شایانی به شهرستان انجام دهم.

راستگو بیان داشت: احترام به مردم و حفظ کرامت مردم سر لوحه کار من خواهد بود و این یک وظیفه برای تمامی مسئولین نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است .

نماینده عالی دولت در سخنرانی پیش از خطبه خود عنوان داشت: صداقت در گفتار و کردار باید در کار مسولین بوده و خدمت به مردم را سر لوحه کار خود قرار دهند .

وی افزود: نباید هیچ کدام از مسئولین به مردم وعده تو خالی بدهند و اجازه نخواهم داد فردی با وعده تو خالی مردم را به نظام بدبین کند .

فرماندار ویژه شهرستان مرند با بیان اینکه آماده خدمت رسانی به مردم هستیم بیان داشت: فرمانداری محل خانه مردم است و آماده خدمت رسانی به مردم هستیم.

وی با بیان اینکه مردم در کنار مسئولین مشکلات را حل کنند افزود: مردم عزیز همیشه و در همه صحنه ها در کنار مسئولین بوده اند و در تمامی صحنه ها آماده و پا به پای مسئولین مشکلات را پشت سر گذاشته اند و این حرکت مردم باعث رفع بهتر مشکلات و ارائه خدمات مناسب شده است.

وی افزود: مردم مشکلات شهرستان را به ما منعکس کنند تا با کمک مردم بهتر بتوانیم برنامه ریزی کنیم .

معاون استاندار و فرماندار ویژه شهرستان مرند با اشاره به همکاری مردم در حل مشکلات شهرداری مرند بیان داشت: متاسفانه در چندین ماه گذشته مشکلاتی گریبانگیر شهرداری مرند شده و باعث شده تا نتواند بهتر ارائه خدمت کند و باید در این زمینه ضمن اعتماد سازی بین مردم و شهرداری در رفع بحران شهرداری همت کنیم .

راستگو عنوان داشت: کارگران شهرداری نگران وضعیت موجود در شهرداری نباشند و در حد توان در تلاش برای رفع مشکلات موجود در شهرداری هستم و از آنها حمایت می کنیم.

DSC_0002 DSC_0005 DSC_0006 DSC_0007 DSC_0014 DSC_0016 DSC_0018 DSC_0020 DSC_0022 DSC_0023 DSC_0024 DSC_0025 DSC_0026

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :