طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

رعایت مر قانون و خدمت صادقانه به مردم باید در دستور کار تمامی دهیاران و شورا ها باشد

ارسال شده : آگوست 7, 2016 / ساعت : 12:34 ب.ظ

معاون استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با دهیاران و شورا های محترم روستا های بخش مرکزی و یامچی ضمن تبریک دهه کرامت اظهار داشت: به پشتوانه مردم در برنامه های خود موفق هستیم و این انقلاب به پشتوانه مردم استوار و پر صلابت است. وی گفت: وظیفه حاکمیت ایجاد نظم و انضباط و آرامش در […]

797 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 7543

معاون استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با دهیاران و شورا های محترم روستا های بخش مرکزی و یامچی ضمن تبریک دهه کرامت اظهار داشت: به پشتوانه مردم در برنامه های خود موفق هستیم و این انقلاب به پشتوانه مردم استوار و پر صلابت است.

وی گفت: وظیفه حاکمیت ایجاد نظم و انضباط و آرامش در جامعه است و مردم نیز سهم بسزایی دارند .

معاون استاندار آذربایجان شرقی در ادامه سخنان خود با اشاره به کارنامه سه ساله دولت تدبیر و امید بیان داشت : در بحث خروج از رکود و ثبات اقتصادی دولت توانسته اقدامات اساسی انجام دهد که از جمله آنها کاهش تورم ۴۵ درصدی به ۱۱ درصد است که در حال حاضر دولت در حال خروج از رکود است.

راستگو افزود: خروج از رکود و تلاش برای احقاق این امر مهم وظیفه تمامی دستگاه ها حتی دهیاران و شورا ها است .

وی با اشاره به حمایت دولت از واحد های تولیدی افزود: مشکلات واحد های تولیدی در محل روستای خود را شناسایی و در جهت رفع آن مشکلات اقدام کنید و دولت تدبیر و امید توجه ویژه ای به روستا ها دارد .

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به مبحث اقتصاد مقاومتی گفت: بحث اقتصاد از نگاه مقام معظم رهبری یک مبحث کلان است و ایشان توجه خاصی به حوزه اقتصاد در کشور دارند .

راستگو افزود: اقتصاد مقاومتی یعنی بتوان کارهایی را انجام دهیم که آسیب پذیری نداشته و یا کمتر داشته باشد و بتوان امورات کشور را به راحتی حل و فصل کرد .

وی گفت: مردم باید از اقتصاد مقاومتی حمایت کنند و با کمک مردم بهتر می توان برنامه ها را اجرایی کرد .

وی در ادامه با اشاره به وظایف دهیاران در روستا ها افزود: دهیاران و شورا ها تعامل بیشتری با بخشداران داشته و اخبار و رویدادها و مشکلات و حوادث روستای خود را اطلاع دهند تا بهتر بتوان برنامه ریزی کرد .

فرماندار ویژه شهرستان مرند بیان داشت: دهیاران به روستا های خود بیشتر توجه داشته باشند که از جمله آن تنظیف روستای خود بوده و بیشتر در تلاش برای ایجاد انگیزه در اهالی روستا برای سکونت در حل روستا باشند .

وی افزود: رعایت مر قانون و خدمت صادقانه به مردم باید در دستور کار تمامی دهیاران و شورا های محترم باشد و همسو با اهداف دولت قدم بردارند .

علیار راستگو با توجه به بحث اشتغال در روستا ها خاطر نشان کرد : با صندوق کار آفرین تعامل مناسبی داریم و اگر در روستایی فردی یا تعدادی از اهالی به صورت تعاونی در تلاش برای ایجاد اشتغال در محل خود روستا باشند دولت با اعطا تسهیلات کم درصد از آنها در جهت ایجاد اشتغال حمایت می کند .

در ابتدای این مراسم علی امیری راد بخشدار محترم بخش مرکزی اظهار داشت: تحرک جدی در سایه دولت در روستا ها صورت گرفته و مردم این حمایت و توجه دولت را مشاهده کرده اند .

وی گفت: مشکل اصلی روستا ها آب شرب و کشاورزی است که جز مشکلات اساسی اهالی روستا ها می باشد که متاسفانه در برخی از روستا ها این مشکل حادتر است .

علی امیری راد با اشاره به مشکل ساخت و ساز غیر مجاز در روستا ها بیان داشت: از مشکلات اساسی در داخل و خارج از روستا ها ، مشکل ساخت و ساز های غیر مجاز است که باید دهیاران و شورا ها توجه بیشتری به این مسئله داشته باشند .

وی در ادامه با بیان اینکه نبود اشتغال مناسب در روستا افزود: در بسیاری از روستا ها شهرستان اهالی به کشاورزی و دامداری مشغول هستند و در متاسفانه وجود سرما زدگی ، سیل ، تب برفکی و امثال آن اهالی را با مشکل روبرو کرده و بیمه روستایی چندان حمایتی از آنها نداشته است .

DSC_0001 DSC_0005 DSC_0006 DSC_0007 DSC_0008 DSC_0009 DSC_0010 DSC_0011

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :