طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

آموزش و پرورش نقش مهمی در توسعه شهرستان دارد

ارسال شده : شهریور ۱, ۱۳۹۵ / ساعت : ۱۰:۰۵ ٫ق٫ظ
DSC_0003

معاون استاندار آذربایجان شرقی در جمع مدیران آموزش و پرورش شهرستان با تبریک هفته دولت اظهار داشت: آموزش و پرورش جز ارکان اصلی و تاثیر گذار در کشور است . وی گفت: توفیق خدمت گذاری در شهرستان مرند را دارم و مسئولیت سنگینی را در قبال خدمت گذاری بر عهده گرفته ام. وی افزود: همه […]

723 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 7822

معاون استاندار آذربایجان شرقی در جمع مدیران آموزش و پرورش شهرستان با تبریک هفته دولت اظهار داشت: آموزش و پرورش جز ارکان اصلی و تاثیر گذار در کشور است .

وی گفت: توفیق خدمت گذاری در شهرستان مرند را دارم و مسئولیت سنگینی را در قبال خدمت گذاری بر عهده گرفته ام.

وی افزود: همه مجموعه آموزش و پرورش معلم بوده و در قبال تعلیم و تربیت فرزندان و آینده سازان کشور مسئولیت دارند .

راستگو بیان داشت: آموزش و پرورش و وزارت بهداشت اساسی ترین رکن در کشور است که نیاز به توجه و اهمیت بیشتری دارد .

فرماندار ویژه شهرستان مرند با اشاره به عملکرد سه ساله دولت تدبیر و امید افزود: دولت در طول سه سال گذشته اقدامات زیادی برای توسعه و پیشرفت کشور انجام داده و بسیاری از کارها هنوز باقی مانده که نیاز به همکاری مردم دارد .

معاون استاندار آذربایجان شرقی عنوان داشت: رسالت ما ارائه گزارشی شفاف به مردم از کارهایی که انجام داده ایم و مردم حق دارند در جریان کارهای انجام داده مسئولین قرار گیرند .

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه عده ای متاسفانه عملکرد دولت را زیر سوال می برند افزود: عده ای فضا را غبار آلود می کنند و عملکرد دولت را زیر سوال می برند .

راستگو با اشاره به عملکرد دولت گفت: آرامش نسبی سیاسی در کشور ، آرامش نسبی اقتصادی ،بستر سازی برای سرمایه گذاری ، روابط بین الملل مناسب با سایر کشور ها جزئی از اقدامات دولت در سه سال گذشته است .

وی ابراز داشت: دشمنان قسم خورده کشور ایران ، آمریکا و اسرائیل است که توطئه های زیادی برای کشور کرده اند که در زیر سایه رهبری ، خون شهیدان و درایت دولت تدبیر و امید موفق و سربلند از این توطئه ها بیرون آمده ایم .

نماینده عالی دولت در شهرستان با اشاره به اقدامات دولت در حوزه سلامت تصریح کرد: دولت برای نظام سلامت کشور هزینه های زیادی متحمل شده که باعث تحول عظیمی شده که از جمله آن اعطای دفترچه بیمه درمانی رایگان و کاهش هزینه های درمانی است.

وی خاطر نشان شد:در کل استان دولت در سال ۹۲ برای حوزه سلامت مبلغ ۲۳۰ میلیارد تومان ، در سال ۹۳ مبلغ ۴۳۰ میلیارد تومان و در سال ۹۴ مبلغ ۶۷۰ میلیارد تومان با داشتن شرایط نامناسب اقتصادی هزینه کرده است که نشان از توجه ویژه دولت بر حوزه سلامت است .

معاون استاندار آذربایجان شرقی در ادامه سخنان خود با اشاره به همکاری مجموعه آموزش و پرورش در پیشبرد اهداف و برنامه ها عنوان داشت: دولت به تنهایی نمی تواند برنامه ها و اهداف خود در کشور را پیاده کند و در این راستا نیازمند همکاری این مجموعه بزرگ است.

وی گفت: آموزش و پرورش جز یکی از تاثیر گذارترین ارگان ها در کشور است و باید در جهت توسعه شهرستان تلاش کند و برای این کار باید ، فکر و اندیشه مردم را برای توسعه آماده کند .

راستگو با اشاره به ظرفیت ها و پتانسیل شهرستان خاطر نشان شد : باید براساس ظرفیت ها و پتانسیل موجود در شهرستان برنامه ریزی شود و در این راستا از خیرین و سرمایه گذاران حمایت و دعوت شود .

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :