طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

افتتاح پروژه بلوار ۵۵ متری آیت اله مرندی

ارسال شده : سپتامبر 5, 2016 / ساعت : 9:28 ق.ظ

در ابتدای این مراسم حجت السلام والمسلمین نعمت زاده امام جمعه مرند  در سخنانی ضمن تقدیر .و تشکر از کلیه شهرداران و کارگران و کار مندان شهرداری در امر تحقق این پروژه زحمت کشیدند گفت :خدمت به مردم را از بهترین و ارزشمند ترین عبادتها در نزد پروردگار است. وی افزود: مردم ولی نعمتان اصلی […]

960 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 8084

photo_2016-09-05_02-33-22-300x199

در ابتدای این مراسم حجت السلام والمسلمین نعمت زاده امام جمعه مرند  در سخنانی ضمن تقدیر .و تشکر از کلیه شهرداران و کارگران و کار مندان شهرداری در امر تحقق این پروژه زحمت کشیدند گفت :خدمت به مردم را از بهترین و ارزشمند ترین عبادتها در نزد پروردگار است.

وی افزود: مردم ولی نعمتان اصلی انقلاب هستند و خدمت بی منت مسئولین از و ظایف اصلی آنان می باشد و هر چه قدر خدمات برای این مردم شریف ارائه شود باز هم کم است و مردم حامیان سرسخت انقلاب ومسئولین هستندمردم مرنددیندارو ولایتمدار و قدرشناس هستند.

وی در ادامه با اشاره به اتفاقات روی داده در شهرداری مرند و شورای اسلامی اظهار امید واری کرد : شهردار توانمند و پر تلاش با حمایتهای فرماندار جدید که مدیری لایق و اهل تجربه و دارای مدیریتهای قوی در سطح استان بوده اند همراه با مردم شریف شهرداری مرندرا باافتتاح کارخانه هاودیگرپروژه ها به جایگاه اصلی خودبرسانند.

photo_2016-09-05_02-31-10-300x199

علیار راستگو معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند نیز دراین مراسم در سخنانی با اشاره به جایگاه والای مردم شهروندان مرندی را لایق خدمات بیشتر از اینها دانست و با اشاره به پتانسلیهای موجود در این شهرستان با همراهی کلیه مسئولین دستگاههای ادارات و نهادهای دولتی برای جذب سرمایه گذار و چرخه تولید و رونق اقتصاد از سرمایه گذاران دعوت خواهیم کرد تا در این شهرستان سرمایه گذاری کنند و کلیه امکانات دستگاههای دولتی ملزم به همکاری می باشند.

فرماندار ویژه مرند خاطر نشان کرد: بنده برای خدمت گذاری و ارائه خدمات به این شهرستان آمده ام خدمت بی منت با وجود منابع غنی و سر شار از امکانات سرمایه گذاری  را در این منطقه آینده نویدی را برای شهروندان ترسیم کرد

وی افزود : در طول هفته دولت شاهد بهر ه برداری و کلنگ زنی طرحهای مهم اشتغالزایی با حضور وزرای محترم کار و رفاه اجتماعی و وزیر صنعت ، معدن و تجارت در کارخا نه خاک چینی و ناحیه صنعتی زنوز الیاف شیشه بودیم  و سایر طرحهای مهم و تولیدی را بدون ایجاد هر گونه حاشیه راه اندازی و جذب سرمایه گذار بیشتر تلاش خواهیم کرد.

علیار راستگو همچنین نقش رسانه ها ومطبوعات را در ایجاد بسترهای لازم بسیار مهم دانست و گفت: از اصحاب رسانه میخواهم باخبرهایی نوید بخش چهره دیگری ازمرند انتشار دهند و فضای کاملا آرام ایجاد کنند اگر اخبار وحدت آفرین وخوشایند به جامعه برسانیم قطعا سرمایه گذ ار با دیدن این اخبار با روحیه امیدواری سرمایه خودرا به این منطقه می آورد.

photo_2016-09-05_02-29-51-300x199

در ابتدای این مراسم شهردار مرند ضمن ارائه گزارشی از عملکرد شهرداری مرند و فازدوم بلوار ۵۵ متری آیت ا… مرندی برگزار می شد گفت : قسمت نهایی بلوار ( حدفاصل میدان ستارخان تا تقاطع برق ) به طول ۳۵۰ متر و به عرض ۲۲ متر ( هر لاین) و با هزینه شهردار ی مرندبالغ بر ۶۱۰ میلیون تومان شامل زیرسازی و آسفالت جدول کشی و احداث و با دیواره سنگی و با هزینه تملک حدودی پنج میلیارد تومان
و با پیگیری شبانه روزی همکاران و عوامل شهرداری مرند توسط مسئولین محترم و شهروندان عزیز افتتاح شد.
مهندس موحدنیا در این مراسم خاطر نشان کرد : شهر واموال شهرمتعلق به مردم مرنداست.ازمردم شریف وآگاه این شهر خواست تا مدیریت شهرمرندرا بابرنامه های خودیاری فرمایند.
وی مهمترین برنامه های اولویت دار شهرداری مرند را تکمیل طرحهای نیمه تمام و تعامل بین کلیه ادارات و نهادهای دولتی شهرستان در جهت جذب سرمایه گذار و ایجاد فرصت های مناسب برای شناساندن شهر تاریخی مرند ذکر کرد.

DSC_0021 photo_2016-09-05_02-33-05-300x199photo_2016-09-05_02-33-28-300x199

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :