طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار آذربایجان شرقی : ضرورت ایجاد صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی

ارسال شده : سپتامبر 7, 2016 / ساعت : 11:33 ق.ظ

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه کارگروه کشاورزی ، آب و منابع طبیعی بر تلاش جهاد کشاورزی برای ایجاد صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی در شهرستان تاکید کرد . وی گفت: شهرستان مرند پتانسیل فراوانی در زمینه کشاورزی دارد که از جمله آنها( زعفران – پسته – تخمه آفتابگردان و.. ) که وجود […]

783 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 8115

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه کارگروه کشاورزی ، آب و منابع طبیعی بر تلاش جهاد کشاورزی برای ایجاد صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی در شهرستان تاکید کرد .

وی گفت: شهرستان مرند پتانسیل فراوانی در زمینه کشاورزی دارد که از جمله آنها( زعفران – پسته – تخمه آفتابگردان و.. ) که وجود صنایع تبدیلی باعث رونق بیشتر کشاورزی و اشتغال زایی می شود

راستگو تصریح کرد : با راه اندازی صنایع تبدیلی محصولات کشاورزی علاوه بر جلوگیری از هدر رفت سرمایه های شهرستان می تواند کمک شایانی در زمینه اقتصاد مقاومتی داشته باشد .

رئیس کارگروه کشاورزی ، آب و منابع طبیعی شهرستان با اشاره به حمایت دولت از اشتغالزایی در حوزه روستایی گفت: دولت تدبیر و امید در حوزه روستایی تسهیلات۳ درصدی از محل معاونت روستایی ریاست جمهوری برای احداث صنایع تبدیلی اعطا می کند .

وی تاکید کرد : باید در زمینه صنایع تبدیلی بیشتر کار کنیم و محصولات موجود شهرستانی را خود فرآوری کرده و وارد بازار کنیم

معاون استاندار و فرماندار ویزه شهرستان مرند با اشاره به اینکه اقدامات اساسی برای برش اقتصاد مقاومتی مشخص شود افزود: برش اقتصاد مقاومتی در حوزه کشاورزی برای سال ۹۵ مشخص شود.

وی با بیان اینکه وظیفه اصلی جهاد کشاورزی ترویج است گفت: وظیفه مهم جهاد کشاورزی ترویج است که با توجه به شرایط اقلیمی شهرستان باید برنامه ریزی مناسبی صورت گیرد .

DSC_0010 DSC_0011 DSC_0014 DSC_0015

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :