طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

اولین کارگروه رفع موانع تولید شهرستان برگزار شد / دستگاه های خدمات رسان واحد های تولیدی را درگیر بروکراسی اداری نکنند

ارسال شده : سپتامبر 8, 2016 / ساعت : 11:14 ق.ظ

کارگروه رفع موانع تولید در راستای اقتصاد مقاومتی و بررسی مسائل و مشکلات واحد های تولیدی با حضور برخی دستگاه های خدمات رسان و واحد های تولیدی بازدید شده در طول یکماه اخیر به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد . فرماندار شهرستان ویژه مرند هدف از برگزاری این جلسه را در راستای اقتصاد […]

852 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 8122

کارگروه رفع موانع تولید در راستای اقتصاد مقاومتی و بررسی مسائل و مشکلات واحد های تولیدی با حضور برخی دستگاه های خدمات رسان و واحد های تولیدی بازدید شده در طول یکماه اخیر به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی برگزار شد .

فرماندار شهرستان ویژه مرند هدف از برگزاری این جلسه را در راستای اقتصاد مقاومتی با حضور برخی از دستگاهها ی خدمات رسان واحدهای تولید ذکر کرده و افزود :شهرستان مرند دارای پتانسیلهایی قوی در بخش تولید و زیر ساختها ی لازم بسترساز مناسبی را برای سرمایه گذاری در این شهرستان برای چرخه واحد های تولیدی برشمرد .

وی در این جلسه با تاکید بر ضرورت تسهیل و رفع موانع تولید واحدهای تولیدی خواستار همکاری و تعامل بانک های عامل و دستگاههای اجرایی ذیربط شهرستان جهت تشویق و ترغیب واحد های تولیدی در شهرستان شد.

رئیس ستاد اقتصاد مقاومتی شهرستان با تاکید بر دستگاه های خدمات رسان افزود: دستگاه های خدمات رسان واحد های تولیدی را درگیر بروکراسی اداری نکنند و در صورت بروز هر گونه مشکل مبنی بر قطع انشعابات با فرمانداری هماهنگ کنند .

راستگو خاطر نشان کرد: حمایت از واحدهای تولیدی و جلو گیری از تعطیلی آنها و بررسی علل رکود یا توقف واحدهای تولیدی و همچنین رفع موانع مربوط به اشتغال و بررسی اختلافات واحدهای تولیدی با دستگاه‌های اجرایی اولویت اول این کار گروه است و وظیفه کارگروه است که مشکلات تولید کنندگان را رسیدگی نماید.


معاون استاندار آذربایجان شرقی اظهار داشت:  دولت تدبیر و امید با تمام توان خود به خدمت رسانی و همکاری با صاحبان صنایع در راستای اشتغالزایی هر چه بیشتر اهتمام ویژه داشته تا مشکلات تولید کنندگان را رفع نماید چرا که اعتقاد دارد با برخورد غیر کارشناسانه با مشکلات  نه تنها  مشکلات  حل نمیشود بلکه مشکلی به مشکلاتشان افزوده خواهد شد.

فرماندار شهرستان ویژه مرند در این جلسه با اشاره به مشکلات کارخانه تبریز کف گفت: با جدیت تمام دنبال رفع مشکلات کارخانه تبریز کف هستم و نباید کارخانه بزرگ با نیروی انسانی شاغل بیشتر درگیر مشکلات شود.

در این جلسه موانع مطرح شده در زمینه تسهیلات بانکی ، بیمه ، مالیات بوده است .

 

 DSC_0002 DSC_0003 DSC_0004 DSC_0005

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :