طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

هیچ مدرسه ای اجبارا حق دریافت شهریه ثبت نام را ندارد /آماده بازگشایی مدارس هستیم

ارسال شده : شهریور ۲۰, ۱۳۹۵ / ساعت : ۶:۰۹ ٫ب٫ظ
DSC_0003

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه شورای آموزش و پرورش بر ضرورت آماده سازی مدارس شهرستان جهت شروع سال تحصیلی ۹۶-۹۵ تاکید کرد و گفت: کلیه ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان با قرار دادن امکانات موجود بر آماده سازی مدارس مشارکت فعال داشته باشند . راستگو با اشاره به بازگشایی مدارس […]

596 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 8129

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در جلسه شورای آموزش و پرورش بر ضرورت آماده سازی مدارس شهرستان جهت شروع سال تحصیلی ۹۶-۹۵ تاکید کرد و گفت: کلیه ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان با قرار دادن امکانات موجود بر آماده سازی مدارس مشارکت فعال داشته باشند .

راستگو با اشاره به بازگشایی مدارس افزود: برگزاری و اجرای مطلوب پروژه مهر در روحیه و انگیزه دانش آموزان می تواند موثر باشد .

وی گفت: بازگشایی مدارس تحول بزرگی در کشور به حساب می آید که می تواند یک هم اندیشی و همگرایی برای مشارکت تمام نهادها در بازگشایی مدارس باشد .

رئیس شورای آموزش و پرورش شهرستان با بیان اینکه هیچ مدرسه ای اجبارا حق دریافت شهریه برای ثبت نام ندارد افزود: هیچ مدرسه ای حق دریافت شهریه از والدین در هنگام ثبت نام را ندارد و آموزش و پرورش برای این موضوع با جدیت وارد شود.

راستگو گفت: آموزش و پرورش برای جذب کمکهای مردمی برای مدارس فرهنگ سازی کند .

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به سرویس مدارس گفت: وجود سرویس در مدارس اجباری برای والدین نیست و در بکارگیری سرویس اختیار کامل دارند .

DSC_0005

در ابتدای این جلسه پیری معاون مدیر کل و رئیس آموزش و پرورش شهرستان مرند گفت: آماده بازگشایی مدارس هستیم.

وی با اشاره به پرداخت سرانه افزود: مبلغ ۵۰ میلیون تومان سرانه به روستا ها توزیع شده است و در صورت تامین اعتبار مجددا سرانه پرداخت خواهد شد .

پیری با بیان اینکه نوع لباس و پارچه برای دانش آموزان به صورت یکسان است افزود: در قیمت لباس ، نوع دوخت و نوع پارچه نظارت کامل صورت گرفته و در ۲۷ فروشگاه شهر قابل توزیع است .

وی با اشاره به تعداد نیرو در مجموعه آموزش و پرورش گفت: ۳۴۰۰ نفر نیرو در آموزش و پرورش وجود دارد ولی در سال قبل تعداد ۳۰۰ نفر نیروی مازاد وجود داشت که امسال به تعداد ۲۰۰ نفر رسیده است .

وی بیان داشت: با تمهیدات صورت گرفته امسال در یک مهر هیچ مدرسه ای در سطح شهرستان بدون معلم نخواهد بود .

رئیس آموزش و پرورش شهرستان با اشاره به توزیع کتب درسی مدارس بیان داشت: مرند اولین شهر استان است که اقدام به توزیع کتب درسی کرده تا در هنگام بازگشایی دانش آموزی بدون کتاب نباشد .

در آخر با اهدا لوحی از نفرات برتر کنکور فنی و حرفه ای تقدیر به عمل آورده شد .

DSC_0004

DSC_0001 DSC_0002 DSC_0010

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :