طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

باید در امر پدافند غیر عامل و مدیریت بحران بیشتر به صورت عملیاتی عمل کرد

ارسال شده : سپتامبر 29, 2016 / ساعت : 6:37 ب.ظ

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند ، جلسه پدافند غیر عامل با حضور دستگاه های ذیربط به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل فرمانداری برگزار شد . راستگو معاون استاندار آذربایجان شرقی در این جلسه طی سخنانی اظهار داشت: متاسفانه عملکرد دستگاه های ذیربط در امر مدیریت بحران و […]

638 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 8458

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند ، جلسه پدافند غیر عامل با حضور دستگاه های ذیربط به ریاست معاون استاندار آذربایجان شرقی در محل فرمانداری برگزار شد .

راستگو معاون استاندار آذربایجان شرقی در این جلسه طی سخنانی اظهار داشت: متاسفانه عملکرد دستگاه های ذیربط در امر مدیریت بحران و پدافند غیر عامل در شهرستان بسیار ضعیف است .

وی گفت: باید در امر پدافند غیر عامل و مدیریت بحران بیشتر به صورت عملیاتی  عمل کرد .

رئیس مدیریت بحران شهرستان با بیان اینکه سرعت عمل در مدیریت بحران بسیار کارساز است افزود: در بحث بحران ۹۰ درصد کشور با این مساله روبرو هستند و این موارد باید با جدیت دنبال شود.

راستگو با بیان اینکه مدیریت بحران دو عمده عمده را دنبال می کند بیان داشت: پیش بینی و پیشگیری  ، کاهش تلفات به حداقل  دو  هدف عمده در مدیریت بحران هستند .

وی افزود: در بروز بحران در شهرستان باید تمامی ادارات و نهادها امکانات و تجهیزات خود را بسیج کنند و بحث بحران مساله ای شوخی بردار نیست .

معاون استاندار آذربایجان شرقی گفت: دستگاه های ذیربط همیشه و در همه شرایط آمادگی لازم را برای مقابله با بحران را داشته باشند و امکانات و تجهیزات خود را همیشه کنترل کنند .

در ادامه راستگو معاون استاندار آذربایجان شرقی با بیان اینکه مساله پدافند غیر عامل باید به نحو احسن رعایت شود افزود: پدافند غیر عامل یعنی دفاع غیر نظامیو تمام نقاط آسیب پذیر و نواقصات باید شناسایی و رفع شود.

وی با اشاره به تاکید مقام معظم رهبری بر پدافند غیر عامل و اقتصاد مقاومتی بیان داشت: پدافند غیر عامل و اقتصاد مقاومتی به دستور رهبر معظم انقلاب شکل گرفته که اگر به خوبی در مسیر خود جای بگیرد بسیاری از مشکلات در کشور رفع می شود.

وی با تاکید بر شهرداران بر رعایت مدیریت بحران و پدافند غیر عامل افزود: شهرداران  در آئین نامه ها و اعصای مجوز ساخت و ساز مبحث پدافند غیر عامل و بحران را رعایت کنند .

راستگو با بیان اینکه باید در امر آموزش شهروندان کوتاهی نشود افزود: فرهنگ سازی و آموزش برای مدیریت بحران و پدافند غیر عاملل در بین مردم امری لازم است .

وی با تاکید بر ادارات در امر کنترل امکانات خود بیان داشت: تمامی ادارات نواقصات، مشکلات و آسیب پذیری های خود را شناسایی و در اسرع وقت به فرمانداری اطلاع دهند .

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :