طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

احياي امر به معروف و نهي از منكر نيازمند عزم ملي است.

ارسال شده : بهمن ۱۵, ۱۳۹۳ / ساعت : ۷:۲۷ ٫ب٫ظ
4

به گزارش روابط عمومي معاونت استانداري و فرمانداري ويژه شهرستان مرند ، جلسه شوراي امر به معروف و نهي از منكر شهرستان با حضور حجت الا سلام والمسلمين شريفي رئيس كل دادگستري استان ، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ، سردار كريميان فرمانده سپاه عاشورا ، سردار حسن خاني فرمانده نيروي انتظامي استان ، […]

2109 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 856

به گزارش روابط عمومي معاونت استانداري و فرمانداري ويژه شهرستان مرند ، جلسه شوراي امر به معروف و نهي از منكر شهرستان با حضور حجت الا سلام والمسلمين شريفي رئيس كل دادگستري استان ، معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان ، سردار كريميان فرمانده سپاه عاشورا ، سردار حسن خاني فرمانده نيروي انتظامي استان ، و روساي ساير ادارت در محل دادگستري شهرستان برگزار شد .

1

حجت الا سلام شريفي رئيس كل دادگستري استان در اين جلسه اظهار داشت : بايد اقدامات موثر در جهت تقويت امر به معروف و نهي از منكر صورت گيرد كه يكي از اقدامات راه اندازي گشت در جهت كنترل ناهنجاري ها مي باشد .

وي گفت: اين طرح مهم در استان آذربايجان شرقي به خوبي و با موفقيت كامل به اجرا در آمد و اقدامات موثري در اين رابطه صورت گرفته و نتايج موثري در بر داشته و در تلاشيم تا در كليه شهر ستانهاي استان به اجرا در آوريم.

رئيس كل دادگستري استان افزود : دستگاهها در اجرايي شدن فريضه امر به معروف و نهي از منكر كمك كنند و اين فريضه بايد بمردمي صورت گيرد و نيرو هاي ديگر در كنار مردم انجام وظيفه نمايند و مردم خود بايد در زمينه پذيرش اين فريضه آگاهي داشته باشند .

2

در ادامه حجت الا سلام نعمت زاده امام جمعه محترم شهرستان مرند گفت: حمايت تشكيلات قضايي و نيرو هاي انتظامي در اجرايي كردن اين امر مهم لازم است

وي گفت: دستگاه قضايي به صورت جد وارد اين فريضه شود كه اعتماد مردم را شامل مي شود و اعتماد مردم باعث تقويت روحيه آنها در اجرايي كردن اين طرح مي شود .

نعمت زاده افزود : مردم دلسوز ارزشهاي انقلاب و نظام هستند و همانگونه كه شايسته ملت است بايد قدم برداشت.

3

در ادامه معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند از حضور رئيس كل دادگستري استان و مقامات عالي رتبه نظامي و قضايي و توجه آنها به مساله امر به معروف و نهي از منكر در شهرستان تشكر كرد .

وي گفت: نقطه قوت ، نقطه ايجابي اين طرح است و در نقطه سلبي نمي توان نتيجه مثبتي گرفت.

كرمي گفت: بايد جنبه هاي مثبت اين طرح را تقويت كنيم و حتي تقدير از بانوان داراي حجاب برتر مي تواند نقطه عطف و قوتي در عملي شدن اين طرح باشد .

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند افزود : مردم شهرستان مرند از لحاظ مذهبي و اعتقادي در حد بسيار مناسبي قرار دارند و در اين شهرستان مساله بي حجابي بسيار نادر است و اجرايي شدن اين طرح در شهرستان مي تواند بسيار راحتر باشد .

نماينده عالي دولت در شهرستان گفت: احياي امر به معروف و نهي از منكر نيازمند عزم ملي است و در اين راستا فرمانداري مرند و كليه دستگاه ها در جهت اجرايي شدن بهتر اين فريضه آماده همكاري هستند .

وي افزود : بستر سازي براي حضور فعال آحاد مختلف مردم در جامعه مي تواند انگيزه لازم را ميان آنها تقويت كند .

در ادامه سردار كريميان فرمانده سپاه عاشورا و سردار حسن خاني فرمانده نيروي انتظامي استان هريك در مورد اجرايي شدن اين طرح مهم به مواردي اشاره نمودند .

درادامه اين جلسه در جهت آموزش عواملين اجرايي امر به معروف و نهي از منكر، زمان اجرايي شدن اين طرح تصميماتي اتخاذ شد .

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :