طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

اجرا و اتمام طرح موقت ایجاد دفع فاضلاب شهرک میلاد

ارسال شده : مهر ۲۷, ۱۳۹۵ / ساعت : ۶:۱۳ ٫ب٫ظ
DSC_0012

فرماندار شهرستان مرند از اجرا و اتمام طرح ایجاد دفع فاضلاب شهری شهرک میلاد علیار راستگو  معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه کارگروه مسکن و شهرسازی این شهرستان با اشاره به بروز مشکلات بهداشتی برای ساکنان شهرک میلاد به دلیل عدم نبود سیستم دفع فاضلاب شهری گفت : طبق توافق انجام شده بین شرکت کوثر […]

575 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 8745

فرماندار شهرستان مرند از اجرا و اتمام طرح ایجاد دفع فاضلاب شهری شهرک میلاد

علیار راستگو  معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه کارگروه مسکن و شهرسازی این شهرستان با اشاره به بروز مشکلات بهداشتی برای ساکنان شهرک میلاد به دلیل عدم نبود سیستم دفع فاضلاب شهری گفت : طبق توافق انجام شده بین شرکت کوثر آذربایجان که مجری طرح این شهرک در مرند است و اداره آب و فاضلاب شهری این شهرستان تا دوماه آینده سیستم موقت دفع فاضلاب خانگی ساکنین این شهرک به به سیستم دفع فاضلاب اصلی شهرستان متصل خواهد شد تا در آینده کارهای عملیاتی سیستم دایمی دفع فاضلاب این شهرک اتمام یابد.

وی افزود :طبق مصوبات قبلی این کارگروه مقرر گردیده است قطعه اول طرح ایجاد شبکه دایمی دفع فاضلاب شهرک میلاد مرند به طول ۴ و نیم کیلومتر بصورت مشترک توسط اداره راه و شهرسازی استان و اداره آب و فاضلاب شهری انجام پذیرد و قطعه دوم به طول ۶ کیلومتر توسط شرکت کوثر تا پایان شهریور ماه سال جاری به اتمام برسد که تاکنون شرکت کوثر یک کیلومتر و اداره اب و فاضلاب شهری سه کیلومتر از تعهدات خود را انجام داده اند.

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند در ادامه خواهان تسریع عملیات ساخت مسجد و مدرسه برای ۵۰۰ خانوار ساکن در این شهرک شد.

راستگو با تقدیر از اجرایی کردن طرح روشنایی معابر توسط شرکت توزیع نیروی برق این شهرستان در شهرک میلاد مرند گفت : با پیگیری های انجام یافته با شرکت توزیع نیروی برق کل استان روشنایی تمامی معابر اصلی شهرک میلاد مرند حل شده است و امید است مشکل روشنایی ۱۸۵ خانوار مساکن مهر شهر کشکسرای نیز در ماه های آینده بررف شود.

شهرک میلاد مرند با ۲۳۰۰ نفر جمعیت و ۵۰۰ خانوار در جنوب شهرستان مرند واقع شده است.

مدیر مسکن راه و شهرسازی استان آذربایجان شرقی در این جلسه از اتمام پروژه احداث مدرسه برای خانوارهای مساکن مهر واقع در شهرک میلاد تا پایان سال اینده خبر داد.

اسحقی نژاد افزود : مدرسه شش کلاسه واقع در شهرک میلاد مرند که توسط اداره کل مسکن راه و شهرسازی استان انجام خواهد گرفت در حال حاضر با پیشرفت ۴۰ درصدی به دلیل عدم صدور پروانه از سوی شهرداری مرند تعطیل شده است.

وی افزود : در صورتی که شهرداری مرند به این مدرسه در حال احداث پروانه ساخت اعطا کند این اداره تا پایان سال آینده این پروژه را به اتمام خواهد رساند.

اسحقی نژاد همچنین از احداث مسجد در این شهرک خبر داد و گفت : با تامین اعتبارات دولتی در سال آینده شاهد احداث مسجد در شهرک میلاد مرند نیز خواهیم بود.

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :