طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معیار اصلی دانشجویان باید اعتقاد به آرمانهای انقلاب باشد /اخلاق و منطق مبنای کار تشکیلات دانشجویی

ارسال شده : اکتبر 28, 2016 / ساعت : 11:13 ق.ظ

علیار راستگو معاون استاندار آذربایجان شرقی در جمع دانشجویان جدید الورود دانشگاه پیام نور مرکز مرند ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی اظهار داشت: دانشجو باید پرسشگر باشد و نباید نسبت به مسائل نظام و انقلاب بی تفاوت باشد . وی افزود: دانشجو باید دو تحول را پیگیری نماید که تحولات سیاسی و مدیریتی از مهمترین […]

737 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 8828

علیار راستگو معاون استاندار آذربایجان شرقی در جمع دانشجویان جدید الورود دانشگاه پیام نور مرکز مرند ضمن تبریک آغاز سال تحصیلی اظهار داشت: دانشجو باید پرسشگر باشد و نباید نسبت به مسائل نظام و انقلاب بی تفاوت باشد .

وی افزود: دانشجو باید دو تحول را پیگیری نماید که تحولات سیاسی و مدیریتی از مهمترین آنها است

وی در ادامه سخنان خود به آینده سازی جوانان و دانشجویان اشاره و بیان داشتند که آینده این جامعه بدون شک در دستان شماست و تلاش امروز شما سربلندی بیش از پیش این جامعه و کشور را در پی خواهد داشت.

وی افزود: دانشجو در این کشور و در سایه این نظام تحصیل می کند و باید  مسیر حرکت و معیار خود را در جهت پیشرفت و خدمت به کشور و نظام قرار دهد .

وی با بیان اینکه دانشجویان کشور ما دارای اعتقادی راسخ هستند افزود: معیار اصلی دانشجویان باید اعتقاد به آرمانهای انقلاب ( استقلال ، آزادی ، جمهوری اسلامی و خون شهدا ) باشد و ادامه دهنده این مسیر باشند .

وی گفت: در سایه خون شهدا در آرامش ، امنیت و اقتدار هستیم به طوریکه در هیچ کشوری چنین امنتی و اقتداری وجود ندارد .

راستگو با بیان اینکه باید خود اشتغالی و خود کفایی را در جامعه نهادینه کنیم بیان داشت:  دانشجویان در فرهنگ سازی و نهادینه کردن کار در جامعه نقش اساسی و اولیه دارند و باید در جهت اشتغال زایی گام بردارند .

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تشکیلات دانشجویی در دانشگاهها تصریح کرد : مبنای کار تشکیلات دانشجویی باید اخلاق و منطق باشد و نباید در کار ها افراط و تفریط داشته و اخلاق و منطق  باید جز معیارهای اصولی دانشجویان باشد .

نماینده عالی دولت در شهرستان گفت: باید کشور را به سمت تکنولوژی های نوین حرکت دهیم و در راین راستا از شرکت های دانش بنیان حمایت می کنیم و باید کشور را به سمت پیشرفت و توسعه هدایت کنیم  که نقش دانشجویان در این زمینه بی بدیل است .

DSC_0084

DSC_0082 DSC_0087 DSC_0092 DSC_0081 DSC_0080

 

در این مراسم معاون استاندار آذربایجان شرقی به همراه امام جمعه محترم از بروشورهایی که در مورد آسیب های مواد مخدر توزیع میشد دیدن کردند .

DSC_0076

 

 

 

 

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :