طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

راه اندازی شعبه دوم و تبدیل پلی کلینیک درمانگاه تامین اجتماعی به شبانه روزی از خواسته های به حق مردم است.

ارسال شده : آبان ۱۶, ۱۳۹۵ / ساعت : ۴:۲۹ ٫ب٫ظ
DSC_0015

با حضور معاون استاندار آذربایجان شرقی  و تاج الدین معاون امور حقوقی و مجلس سازمان تامین اجتماعی ، سمساری مدیرکل تامین اجتماعی استان وضعیت ارتقا پلی کلینیک تامین اجتماعی و راه اندازی شعبه دوم مورد بحث و بررسی قرار گرفت. معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه ای که با محوریت بررسی توسعه و خدمات دهی […]

1045 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 8959

با حضور معاون استاندار آذربایجان شرقی  و تاج الدین معاون امور حقوقی و مجلس سازمان تامین اجتماعی ، سمساری مدیرکل تامین اجتماعی استان وضعیت ارتقا پلی کلینیک تامین اجتماعی و راه اندازی شعبه دوم مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه ای که با محوریت بررسی توسعه و خدمات دهی درمانگاه تامین اجتماعی شهر ستان صورت گرفت گفت: شهرستان مرند دومین شهر پرجمعیت استان است و باید از لحاظ خدمات دهیی دارای امکانات بیشتری باشد .

وی افزود: قرار گرفتن شهرستان در مسیر ترانزیتی و تردد مسافرین از شهرستان در کنار جمعیت  نیاز به ارائه خدمات بهتر نیاز دارد ولی نبود امکانات لازم باعث بروز مشکلاتی در خدمات دهی مناسب و حتی نارضایتی مردم نیز می شود.

فرماندار شهرستان ویژه مرند گفت: توسعه پلی کلینیک ( درمانگاه ) تامین اجتماعی و راه اندازی شعبه دوم از خواسته های مردم است که باید مورد توجه قرار گیرد.
وی با اشاره به نیاز شهرستان به شعبه دوم تامین اجتماعی اضافه کرد: راه اندازی شعبه دوم تامین اجتماعی در این شهر لازم است و نیاز است که خدمات و امکانات مورد نیاز به افراد تحت پوشش این سازمان ارائه شود.
وی اضافه کرد: تامین اجتماعی در این شهر باید توسعه یابد و خدمات مناسب و مطلوبی به افراد تحت پوشش ارائه شود.
وی تصریح کرد: درمانگاه تامین اجتماعی با توجه به جمعیت شهرستان باید تبدیل به شبانه روزی شود و باید برای توسعه آن اقدامی صورت گیرد و در باب این موضوع مذاکرات و مکاتبات فراوانی صورت گرفته است.
وی اضافه کرد: باید برای رفع مشکلات بهداشتی و درمانی این شهر و توسعه و گسترش فضاهای درمانی برنامه ریزی شود.

نماینده عالی دولت در شهرستان در راستای خدمات بهتر خواستار توجه مسئولین به شبانه روزی شدن درمانگاه تامین اجتماعی و راه اندازی شعبه دوم این اداره در شهرستان شد .

در ادامه تاج الدین معاون امور حقوقی و مجلس سازمان تامین اجتماعی گفت: این سازمان از سازمان های خدمتگذار به کشور است به طوریکه نصف جمعیت کشور تحت پوشش این سازمان قرار دارد .

وی افزود: مشکل اساسی نبود پزشک متخصص لازم در سازمان تامین اجتماعی است چرا که پزشکان در اختیار دانشگاه علوم پزشکی هستند و در این رابط مذاکراتی صورت گرفته است .

وی بیان داشت: در خصوص ارتقاء  درمانگاه ( پلی کلینیک) به  شبانه روزی  و راه اندازی شعبه دوم  پیگیری خواهد شد .

DSC_0003 DSC_0010 DSC_0012 DSC_0015 DSC_0017

DSC_0001

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :