طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

حضور معاون پارلمانی وزیر راه و شهرسازی کشور در مرند/تسریع در اتمام عملیات محور مرند – کشکسرای

ارسال شده : نوامبر 6, 2016 / ساعت : 7:46 ب.ظ

خدادادی مدیر شرکت ساخت و توسعه راه های شمال غرب کشور از بهره برداری ۱۵ کیلومتر از بزرگراه مرند ایوغلی تا پایان آبان ماه سال جاری خبر داد. خدادادی به همراه معاون پارلمانی وزیر راه و شهرسازی کشور طی بازدید ازعملیات اجرایی بزرگراه مرند ایوغلی گفت : کل پروژه بزرگراه مرند ایوغلی ۶۲ کیلومتر است […]

1088 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 8970

خدادادی مدیر شرکت ساخت و توسعه راه های شمال غرب کشور از بهره برداری ۱۵ کیلومتر از بزرگراه مرند ایوغلی تا پایان آبان ماه سال جاری خبر داد.

خدادادی به همراه معاون پارلمانی وزیر راه و شهرسازی کشور طی بازدید ازعملیات اجرایی بزرگراه مرند ایوغلی گفت : کل پروژه بزرگراه مرند ایوغلی ۶۲ کیلومتر است که درسه قطعه مشخص شده و اکنون دو قطعه از این بزرگراه با اعتبار ۲۰۰میلیارد ریال در حال انجام است که با تخصیص ۱۷۰ میلیارد ریال اعتبار شاهد اتمام این دو قطعه از این بزرگراه خواهیم بود.

وی افزود : قطعه اول این بزرگراه به طول ۱۵ کیلومتر از شهر مرند تا شهر کشکسرای که شش کیلومتر آن زیر بار ترافیک رفته است و ۹ کیلومتر مابقی با نصب گاردیل تا پایان آبان ماه سال جاری مورد بهره برداری قرار خواهد گرفت .

وی گفت: قطعه دوم این بزرگراه به طول ۲۰ کیلومتر که ۱۲ کیلومتر آن تا پایان خرداد ماه سال آینده و ۸ کیلومتر مابقی قبل از هفته دولت در اواخر مرداد ماه سال آینده به بهره برداری خواهد رسید.

معاون پارلمانی وزیر راه و شهرسازی کشور با بازدید از محور مرند ایوغلی ، خواستار تسریع انجام عملیات این بزرگراه شد.

محفوظی افزود : این پروژه به دلیل کم کاری برخی پیمانکاران تا کنون به اتمام نرسیده است و باید مدیران شهرستان با همت بیشتر این پروژه را تا پایان شهریور ماه سال آینده به اتمام رسانند تا علاوه بر کاهش تلفات جانی در این بزرگراه شاهد اطمینان بیشتر مردم نسبت به مسئولین دولتی نیز باشیم.

معاون پارلمانی وزیر راه و شهرسازی کشور در مورد این پروژه گفت : این تقاطع غیر هم سطح طبق قرارداد توسط راه آهن کشور و شهرداری مرند با اعتبار پیش بینی شده ۱۴۰ میلیارد ریالی باید انجام می گرفت که به دلیل وجود مشکلاتی این پروژه شروع به فعالیت نکرده و اکنون نیاز به بررسی بیستر برای ایجاد زیرگذر یا روگذر برای این تقاطع خواهیم بود.

در ادامه  از پروژه های نیمه تمام شهرستان مرند  از جمله سه راهی زنوز ، مسیر دیزج حسین بیگ ، مسیر ایواوغلی ، سه راهی یامچی ، مسیر راه جواش  و  از پروژه تقاطع غیر هم سطح روستای دولت آباد بازدید کردند.

DSC_0028 DSC_0030 DSC_0032 DSC_0034 DSC_0035 DSC_0046 DSC_0047 DSC_0050 DSC_0054 DSC_0055 DSC_0058 DSC_0060 DSC_0071 DSC_0073

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :