طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند : رفع مشکلات اداری مجتمع های کشت و صنعت

ارسال شده : آبان ۱۸, ۱۳۹۵ / ساعت : ۷:۲۷ ٫ق٫ظ
DSC_0020

راستگو در بازدید از مجتمع ۱۶۰ هکتاری کشت و صنعت عباس عابدینی با اشاره به حمایت های دولت از این مجتمع ها گفت : طی برنامه ریزی های انجام شده از سوی امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی کشور ، با رفع موانع آن دسته از کشاورزانی که اقدام به تجمیع و یکپارچه سازی امور اراضی […]

661 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 9016

راستگو در بازدید از مجتمع ۱۶۰ هکتاری کشت و صنعت عباس عابدینی با اشاره به حمایت های دولت از این مجتمع ها گفت : طی برنامه ریزی های انجام شده از سوی امور اراضی سازمان جهاد کشاورزی کشور ، با رفع موانع آن دسته از کشاورزانی که اقدام به تجمیع و یکپارچه سازی امور اراضی خود کرده اند سعی در افزایش میزان تولید محصولات با کمترین استفاده از منابع است.

وی افزود : مشکل اصلی این واحد کشت و صنعت نبود سند رسمی برای برخی زمین های خریداری شده از سوی مدیریت این واحد است که با توافقات انجام شده با امور اراضی جهاد کشاو.رزی استان آذربایجان شرقی این امر برطرف شد.

فرماندار شهرستان ویژه مرند از اعطای مزایایی دولت به کشاورزانی که امور اراضی خود را یکپارچه می کنند خبر داد.

راستگو افزود : کشاورزان با یکپارچه سازی اراضی کشاورزی خود علاوه بر دریافت آسان سند رسمی برای مزارع می توانند از تسهیلات دولتی و همچنین بیمه محصولات خود با کمترین میزان پرداخت وجه استفاده کنند.

مدیر امور اراضی جهاد کشاورزی استان آذربایجان شرقی در بازدید از این واحد کشت و صنعت از یکپارچه سازی ۴ هزار هکتار از اراضی کشاورزی استان خبر داد.

جعفر وند افزود : طرح یکپارچه سازی اراضی کشاورزی در طی دو سال اخیر به صورت جدی توسط امور اراضی جهاد کشاورزی پیگیری شده است و کشاورزان می توانند با مراجعه به امور اراضی هر شهرستان و تکمیل پرونده نسبت به یکپارچه سازی باغات و مزارع کشاوزی خود اقدام کنند و از مزایای این طرح استفاده کنند.

وی افزود : امور اراضی جهاد کشاورزی استان در راستای اجرای اقتصاد مقاومتی با حمایت های کشاورزان در کمیسیون های تبصره یک و چهار طرح های کشاورزی ، صنعتی و گردشگری نه تنها باعث ایجاد اشتغال بلکه خواهان فراهم کردن سرمایه از سوی مردم و تحقق خودکفایی در محصولات کشاورزی است.

مدیر جهاد کشاورزی مرند یکی از راههای سود دهی محصولات کشاورزی را یکپارچه سازی منابع کشاورزی عنوان کرد.

رحمانی افزود : با یکپارچه سازی اراضی کشاورزی ، الگوی کشت رعایت شده و با مدیریت صحیح می توان شاهد افزایش میزان تولید محصولات کشاورزی باشیم.

وی در ادامه با اشاره به واحد کشت و صنعت عباس عابدینی گفت : این کشاورز باتولید ۱۳ تن گندم از اراضی کشاورزی خود به عنوان کشاورز نمونه استان معرفی شده است که این عامل با تجمیع اراضی کشاورزی به دست آمده است.

DSC_0001

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :