طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

پیشرفت و توسعه ما در گروه وحدت و انسجام ملی و پرهیز از تفرقه می باشد

ارسال شده : نوامبر 13, 2016 / ساعت : 8:01 ب.ظ

نشست مشورتی معاون سیاسی استاندار با تشکلها و احزاب سیاسی و حامیان دولت تدبیر و امید شهرستان های مرند و جلفا به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند ، نشست صمیمی و مشورتی گروههای همراه و حامی دولت با دکتر شبستری معاون سیاسی استاندار و دکتر استاد رحیمی مدیر کل سیاسی […]

786 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 9073

نشست مشورتی معاون سیاسی استاندار با تشکلها و احزاب سیاسی و حامیان دولت تدبیر و امید شهرستان های مرند و جلفا

به گزارش روابط عمومی معاونت استانداری و فرمانداری شهرستان ویژه مرند ، نشست صمیمی و مشورتی گروههای همراه و حامی دولت با دکتر شبستری معاون سیاسی استاندار و دکتر استاد رحیمی مدیر کل سیاسی و معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند و فرماندار شهرستان جلفا در محل فرمانداری مرند برگزار شد.

در ابتدای این جلسه راستگو معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند ضمن عرض خیر مقدم به حضار گزارشی از برگزاری نشست های سیاسی با گروه ها و احزاب و تشکل های فعال شهرستان ارائه نموده و  گفت:تشکل های مردمی مانند پل ارتباطی فی مابین مردم و دولت هستندو نظرات مردم با تفکرات گوناگون را به دولت مردان انعکاس می دهند و همچنین در تبیین اهداف و عملکرد دولت به مردم نقش بسیار مهمی ایفا می کنند.

وی افزود:  حامیان دولت تدبیر و امید شهرستان ارتباط بسیار صمیمی و تنگاتنگی با نماینده دولت  دارند و در جلسات گوناگون در حوزه های مختلف در مورد توسعه شهرستان ایفای نقش می کنند.

در ادامه آقای محمودی فرماندار جلفا  به اهمیت فعالیت تشکل های سیاسی پرداختند و فعالیت احزاب را در پیگیری اهداف دولت و مطالبات مردمی مهم خواندند.

در ادامه دکتر شبستری معاون سیاسی استاندار ضمن تبین عملکرد دولت در حوزه های مختلف، وضعیت کشور و استان در زمان آغاز دولت تدبیر و امید را نامناسب توصیف کرده و گفتند :در دولت گذشته تورم و رکورد و بیکاری و تعطیلی واحدهای تولیدی در استان ما جایگاه استان را به شدت در سطح کشور کاهش داده بود و ما با انبوهی از مشکلات و مطالبات  مواجه بودیم ولی هیچگاه نامید نشده و با تلاشهای شبانه‌روزی مسئولین استان نتایج خوبی حاصل شد و امروز واحدهای صنعتی و تولیدی رمق دوباره گرفته اند و در حوزه های اجتماعی و فرهنگی گامهای خوبی برداشته شده است و همه ساله چند صدمیلیارد تومان پروژه عمرانی در استان به بهره‌برداری می رسد که اکثرا با مشارکت مردمی و بخش خصوصی  به نتیجه می رسند.

دکتر شبستری در ادامه ضمن مفید خواندن نظرات حضار، گروه ها و تشکل های سیاسی حامی دولت تدبیر و امید را به همدلی و همراهی و تعامل با سایر جریانات شهرستان دعوت نموده و افزود:  پیشرفت و توسعه ما در گروه وحدت و انسجام ملی و پرهیز از تفرقه می باشد و باید امید وارانه به حرکت روبه رشد خود ادامه دهیم و با هم افزایی و همفکری با تمام توان به شکوفایی کشورمان کمک کنیم و از سخنان تفرقه انگیز و مایوس کننده ‘دلسرد نشویم و مردم اگر خدمت بی منت و صادقانه ما را لمس نمایند قطعا همراه خواهند شد و همراهی بدنه اجتماعی سرمایه بسیار بزرگی هست و گروه های سیاسی و تشکل ها  در این مسیر نقش بزرگی دارند.

در ادامه جلسه نمایندگان احزاب و تشکل های سیاسی و حامیان دولت تدبیر و امید به بیان نکته نظرات خود پرداختند. اهم موارد مطرح شده عبارت بودند از:

_لزوم همراهی مسیولین ادارات و سازمانها با اهداف و گفتمان دولت

_کمک به فعال تر شدن احزاب و تشکل های سیاسی

_لزوم فعالیت دولت مردان در زمینه های اقتصادی و رفع مشکلات معیشتی مردم

_لزوم رفع رکود حاکم بر بازار

_لزوم اطلاع رسانی عملکرد دولت از رسانه ها و تریبون ها

_لزوم فعال تر شدن تشکل های دانشجویی و فرهنگی

photo_2016-11-13_07-54-08 photo_2016-11-13_07-54-23 photo_2016-11-13_07-54-35 photo_2016-11-13_07-54-40

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :