طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

بیشترین میزان مصرف آب در بخش کشاورزی است / بیش از ۳۸ میلیون متر مکعب صرفه جویی آب داشته ایم

ارسال شده : آبان ۲۷, ۱۳۹۵ / ساعت : ۴:۵۹ ٫ب٫ظ
DSC_0008

معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان گفت:  چاههای پر مصرف آب شناسایی و اقدامات لازم در جهت کنترل مصرف آن صورت گیرد . فرماندار شهرستان ویژه مرند بر فرهنگ سازی در بین مردم در جهت مصرف درست آب تاکید کرده و گفت: جهاد کشاورزی ،امور منابع آب شهرستان فرهنگ […]

759 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 9119

معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه شورای حفاظت از منابع آب شهرستان گفت:  چاههای پر مصرف آب شناسایی و اقدامات لازم در جهت کنترل مصرف آن صورت گیرد .

فرماندار شهرستان ویژه مرند بر فرهنگ سازی در بین مردم در جهت مصرف درست آب تاکید کرده و گفت: جهاد کشاورزی ،امور منابع آب شهرستان فرهنگ سازی لازم برای مصرف درست آب را در دستور کار قرار دهند.

وی گفت: بیشترین میزان مصرف آب در بخش کشاورزی است و جهاد کشاورزی با ارائه روشهای نوین آبیاری ، کشاورزان را آگاه سازی کند .

رئیس شورای حفاظت از منابع آب شهرستان  با اشاره به کانال کشی برای جلوگیری از پرت آب تصریح کرد :  جهاد کشاورزی در زمینه کانال کشی برای جلوگیری از پرت آب مناطق پر مصرف را شناسایی و در اولویت برنامه خود برای لوله گذاری قرار دهد و تلاش خواهیم کرد اعتبار لازم برای این کار را در سال آینده در نظر بگیریم.

وی افزود: طبق گزارشات رسیده امسال در مقایسه با سال قبل با کاهش بارندگی مواجه هستیم که باید مردم همکاری لازم در مصرف آب را داشته باشند .

در ابتدای این جلسه محمدی رئیس امور منابع آب شهرستان طی ارائه گزارشی افزود: ۸۹ حلقه چاه غیر مجاز تا آبانماه سالجاری پر شده است .

وی گفت: بیش از ۳۸ میلیون متر مکعب صرفه جویی آب داشته ایم که از محل صرفه جویی و اصلاح چاههای غیر مجاز بوده است .

وی بیان داشت: در مهر ماه سال جاری تعداد ۱۱ حلقه چاه غیر مجاز پر شده و تعداد ۱۱ پرونده در دستور کار قرار دارد .

محمدی گفت: تعداد چاههای اصلاح شده در مهر ماه سالجاری ۳ حلقه بوده که از این اصلاح ۵۰ هزار متر مکعب صرفه جویی آب صورت گرفته است .

رئیس امور منابع آب شهرستان تصریح کرد : در جهت کنترل بهتر مصرف آب نیاز به همکاری دهیاران و شورا های محترم در بخش روستایی هستیم .

DSC_0007 DSC_0008 DSC_0011 DSC_0012

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :