طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

سخنراني معاون استاندار آذربايجان شرقي در مسجد امام حسين (ع) شهر مرند

ارسال شده : بهمن ۱۹, ۱۳۹۳ / ساعت : ۹:۱۸ ٫ب٫ظ
0

به گزارش روابط عمومي معاونت استانداري و فرمانداري ويژه شهرستان مرند ،در مراسمي كه به مناسبت گراميداشت دهه مبارك فجر در مسجد امام حسين (ع) شهر مرند برگزار شد تقي كرمي معاون استاندار آذربايجان شرقي به سخنراني پرداخت. معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند در اين مراسم با اشاره به توهين روزنامه شارلي ابدو […]

2091 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 956

به گزارش روابط عمومي معاونت استانداري و فرمانداري ويژه شهرستان مرند ،در مراسمي كه به مناسبت گراميداشت دهه مبارك فجر در مسجد امام حسين (ع) شهر مرند برگزار شد تقي كرمي معاون استاندار آذربايجان شرقي به سخنراني پرداخت.

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند در اين مراسم با اشاره به توهين روزنامه شارلي ابدو به ساحت پيامبر اعظم (ص) گفت: خسارت به محضر پيامبر بزرگوار اسلام (ص) قابل گذشت نبود ه و ما شيعيان و مسلمانان اين اقدام خفت بار آنها را محكوم مي كنيم و اين را بدانند كه هر چه قدر به پيامبر رحمت و مغفرت ما توهين كنند بيشتر از گذشته به آن حضرت ارادت خواهيم داشت .

وي در ادامه افزود : وظيفه ما مسئولين در برابر مردم خدمت رساني است و اين توفيق الهي مي باشد كه در عرصه خدمت رساني به مردم قرار داريم و ما مسئولين گزارش عملكرد خود را به مردم ارائه دهيم و در اين مورد به روساي محترم ادارات شهرستان تذكر داده ام.

كرمي گفت: تمامي دولتها در طول سي و شش سال گذشته به استثناي دولت بني صدر ذليل در حد توان خود در ارائه خدمت به مردم ، اعتلاي نظام و كشور تلاش كرده اند .

وي گفت: دولت تدبير و اميد با تبليغات كمتري كه در اختيار داشت توانست بيشترين راي مردم را به خود اختصاص دهد و كشور را تحويل گيرد .

ايشان افزودند : دولت تدبير و اميد در زمان تحوبل كشور رشد اقتصادي بسيار پائين بوده و تحريمها بر عليه كشور هر روز بيشتر مي شد و اين وضعيت دولت را در فشار قرار داده بود .

كرمي ابراز داشت : شعار دولت قبل   تورم يك رقمي ، آوردن نفت بر سر سفره مردم و كاهش بهره بانكي به تك رقمي بود ولي نتوانست در اين موراد اقداماتي انجام دهد .

وي گفت: بزرگترين قدم دولت قبل آزاد سازي قيمت حاملهاي انرژي و بحث حذف يارانه بود كه آسيب جهت گيري دولت در بحث يارانه  عدم تفاوت بين اقشار ثروتمند و فقر بود .

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند گفت: دولت تدبير و اميد سالانه 130 ميليارد تومان يارانه نقدي فقط براي مردم شهرستان مرند پرداخت مي كند كه با اين حال بودجه عمراني شهرستان از كليه جوانب 33 ميليارد تومان مي باشد كه كل اعتبارات شهرستان براي اجراي پروژه هاي عمراني است .

وي ادامه داد: زماني مي توان پروژه عمراني در شهرستان اجرا كرد كه كه پول كافي براي انجام آن وجود داشته باشد و با اجراي پروژه عمراني مي توان در جهت اشتغال زايي هم قدم برداشت.

نماينده عالي دولت در شهرستان اظهار داشت: سال گذشته 25 ميليارد تومان اعتبارات عمراني شهرستان بود  كه دولت توانست فقط 11 درصد آن را تخصيص دهد و با اين وضعيت نمي توان قدمي در اجراي پروژه هاي عمراني برداشت.

معاون استاندار آذربايجان شرقي بيان داشت: رهبر معظم انقلاب بارها از حركت دولت تدبير و اميد در حوزه سلامت تقدير كرده و اين كار وظيفه ما خدمت گذاران را بيشتر كرده است.

وي ابراز داشت : سال قبل سرانه هر نفر در حوزه بهداشت 21 هزار تومان بود ولي با تدبير دولت و با وجود قيمت پائين نفت سرانه بهداشتي به 96 هزار تومان رسيده كه 5 برابر افزايش داشته است.

وي گفت: متاسفانه در سال گذشته داروي مورد نياز در كشور كمياب بود ولي اين مشكل در دولت تبير و اميد حل شده است و در اين مورد مشكلي نداشتيم.

كرمي افزود : سهم هر مريض در دولت قبل 70 درصد و سهم دولت 30 درصد بود ولي در دولت تدبير و اميد سهم هر مريض در شهرهاي بالاي 20 هزار نفر به 6 درصد ودر شهرهاي زير 20 هزار نفر به 3 درصد رسيده كه ار افتخارات دولت تدبير و اميد است

معاون استاندار آذربايجان شرقي اظهار داشت:يكي از آرمانهاي امام اين بود كه مردم فاقد دفترچه درماني صاحب دفترچه شوند و به جز مريض داري دغدغه ديگري نداشته باشند كه دولت توانست به هشت ميليون نفر از عزيزان ايراني دفترچه درماني اعطا كند و دولت به سلامت افراد جامعه اهميت زيادي قائل است .

كرمي با اشاره به شعار دولت تدبير و اميد مبني بر ايجاد آرامش در جامع گفت: دولت تدبير و اميد از زمان تحويل كشور با ساير قوا با تعامل برخورد مي كند كه نمونه بارز آن اجراي مصوبات مجلس است و اين تعامل بين آنها باعث ايجاد آرامش در كشور مي شود .

كرمي در ادامه با اشاره به حمايت رهبر از تيم مذاكره كننده افزود : رهبر معظم انقلاب در ديدار اخير خود با كاركنان نيروي هوايي بر حمايت خود از تيم مذاكره كننده تاكيد كرده و گفته اگر در نتيجه مذاكرات تحريمها كمتر شود از مذاكرات حمايت مي كنم و ما نيز وظيفه داريم پشت سر رهبر حركت كرده و از مدافعان و سربازان نظام كه در جنگ ديپلماسي قرار دارند حمايت كرده و از هرگونه اقدام در جهت بدنامي و سنگ اندازي بر عدم پيشرفت آنها خودداري كنيم.

معاون استاندار و فرماندار ويژه شهرستان مرند در ادامه با اشاره به وضعيت شهرستان در ماههاي گذشته گفت: شهرستان مرند در ماههاي قبل دچار بحران شديدي شده بود سخنرانكه از جمله آنها مشكلات فرهنگيان و شفا مهر بود ولي با درايت مسئولان ارشد استاني و شهرستان و صبر و حوصله مردم توانستيم اين مشكل بزرگ را حل كنيم به طوريكه تا به امروز 90 درصد مشكلات فرهنگيان حل شده است.

وي با اشاره به وضعيت بيمارستان شهر مرند افزود : بيمارستان جديد مرند كه جز تخت چيز ديگري نداشت و مشكل اصلي آن فتضلاب بيمارستان بود كه با همت مسئولان شهرستاني و بدون دريافت اعتبار دولتي و با هزينه يك و نيم ميليارد تومان توانستيم اين مشكل بزرگ را كه خطر جدي بر آبهاي شهرستان بود را برطرف كنيم.

كرمي اظهار داشت: دولت تدبير و اميد با احداث بيمارستان جديد در شهرستان مرند موافقت كرده و مقرر شده تا 60 درصد هرينه ساخت آن توسط دولت و 40 درصد از منابع استاني و شهرستاني هزينه شود كه در آينده نزديك كلنگ آن زده خواهد شد .

 

1 2 3 4

 

 

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :