طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

مسیر رشد و توسعه توجه به شرکت های دانش بنیان است

ارسال شده : دی ۹, ۱۳۹۵ / ساعت : ۸:۰۳ ٫ق٫ظ
DSC_0016

علیار راستگو معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه کمیته اقتصاد  دانش بنیان شهرستان طی سخنانی اظهار داشت: باید راهکار های موثری برای رشد و توسعه اقتصادی شهرستان ایجاد کنیم. وی گفت: بکارگیری  علم در تولید و علمی تر کردن مدیریت از روشهای موثر عملیاتی نمودن دانش بنیان است و موضوع اقتصاد مقاومتی و دانش بنیان […]

719 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 9579

علیار راستگو معاون استاندار آذربایجان شرقی در جلسه کمیته اقتصاد  دانش بنیان شهرستان طی سخنانی اظهار داشت: باید راهکار های موثری برای رشد و توسعه اقتصادی شهرستان ایجاد کنیم.

وی گفت: بکارگیری  علم در تولید و علمی تر کردن مدیریت از روشهای موثر عملیاتی نمودن دانش بنیان است و موضوع اقتصاد مقاومتی و دانش بنیان را باید به عنوان تکلیف در دستور کار قرار دهیم که در این زمینه همه مسئولان و مردم به ویژه نخبگان نقش موثری را بر عهده دارند .

نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت: توسعه اقتصاد دانش بنیان یکی از محور های اصلی اقتصاد مقاومتی است که باید محقق شود.

وی افزود: از ظرفیت شرکتهای دانش بنیان باید در تمامی جنبه ها از جمله کشاورزی ، فرهنگی استفاده کرده و نباید مختص تولید و صنعت گردد.

فرماندار شهرستان ویژه مرند با بیان اینکه باید شرکتهای دانش بنیان در شهرستان شناسایی شوند بیان داشت: باید شرکت ها و کمیته های دانش بنیان شناسایی و نوع برنامه آنها مشخص گردد.

معاون استاندار آذربایجانشرقی با تاکید بر اینکه باید در بحث دانش بنیان به صورت جدی عمل کنیم تصریح کرد : دانشگاه ها در بحث دانش بنیان فرهنگ سازی کنند .

وی گفت: شهرستان مرند آمادگی کامل در جهت برنامه ریزی و حرکت رو به جلو دارد  و با بازدید های مستمر در جهت رفع مشکلات  آنها هستیم.

راستگو با تاکید بر اینکه باید پکیچ های سرمایه گذاری شهرستان احصا شود  تاکید کرد : با توجه به موقعیت شهرستان باید پکیچ های سرمایه گذاری در جهت معرفی بهتر فرصت های سرمایه گذاری  بر مبنای دانش بنیان در شهرستان احصاء شود .

DSC_0015 DSC_0016

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :