طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار آذربایجان شرقی در دیدار با احزاب ، گروهها و تشکل های سیاسی : باید در تمامی مراحل انتخابات بر مدار قانون حرکت کنیم

ارسال شده : دی ۱۴, ۱۳۹۵ / ساعت : ۹:۰۸ ٫ق٫ظ
DSC_0008

معاون استاندارآذربایجان شرقی در دومین نشست با احزاب ، گروهها و تشکل های سیاسی با اشاره به  نقش آنها در برگزاری انتخابات اظهار داشت: احزاب و گروهها و تشکل های سیاسی در برگزاری انتخابات بر روی مدار قانون تلاش کنند . راستگو بیان داشت: احزاب نماینده اقشار و گروههای مختلف هستند که با همفکری و […]

679 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 9598

معاون استاندارآذربایجان شرقی در دومین نشست با احزاب ، گروهها و تشکل های سیاسی با اشاره به  نقش آنها در برگزاری انتخابات اظهار داشت: احزاب و گروهها و تشکل های سیاسی در برگزاری انتخابات بر روی مدار قانون تلاش کنند .

راستگو بیان داشت: احزاب نماینده اقشار و گروههای مختلف هستند که با همفکری و تعامل در برگزاری انتخاباتی که می تواند بر توسعه و پیشرفت شهرستان تاثیر داشته باشند .

نماینده عالی دولت در شهرستان بیان داشت: باید در تمامی مراحل انتخابات  بر مدار قانون حرکت کنیم .

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه احزاب برای خود شاخص تعریف کنند بیان داشت: احزاب معیار ها  و شاخص های یک فرد نماینده را احصاء کنند  و برای ورود به انتخابات برای خود شاخص داشته باشند و با برنامه و هدف و  استفاده از نیرو های توانمند وارد صحنه انتخابات شوند.

وی با اشاره به سوء استفاده برخی از افراد و دستگاهها از شان و منزلت احزاب تصریح کرد : نباید اجازه دهیم بعضی از دستگاه ها از شان و منزلت و جایگاه احزاب به نفع خود سوء استفاده کنند  و احزاب نیز به دنبال مسائل حاشیه ای و تفرقه بر انگیز نباشند به طوریکه از تفکر گروه مخالف در جهت توسعه خود استفاده کنند .

علیار راستگو خاطر نشان شد : احزاب و تشکل های سیاسی از انسانهای توانمند  و با قدرت برای ورود به صحنه انتخابات شوراء استفاده کنند .

فرمانداره شهرستان ویژه مرند تاکید کرد : احزاب با برنامه و در چارچوب قانون حرکت کنند .

وی بیان داشت: در مورد منافع شهر با کسی شوخی نداریم و اجازه نخواهیم داد فرد یا گروهی منافع شهر را به منافع فردی ترجیح دهند .

DSC_0001 DSC_0003 DSC_0007 DSC_0008

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :