طراحی سایت و قالب وردپرس طراحی سایت و قالب وردپرس

معاون استاندار آذربایجان شرقی در مسجد ولی الله اعظم دیزج یکان مرند : دولت در اقتصاد نقش مدیریتی دارد نه نقش اجرایی/ جهت گیری اصلی دولت رفع مشکلات مردم است

ارسال شده : دی ۲۷, ۱۳۹۵ / ساعت : ۱۱:۲۰ ٫ق٫ظ
DSC_0013

علیار راستگو معاون استاندار آذربایجان شرقی در سخنرانی خود در مسجد ولی الله اعظم دیزج یکان مرند  ضمن تسلیت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی بیان داشت:  با حضور پرشور خود از فرزند شایسته اسلام و انقلاب و نظام و یار دیرین امام خمینی (ره) و رفیق و همدم مقام معظم رهبری تجلیل کردند و در […]

1058 بازدید | | نویسنده : admin | کد خبر: 9781

علیار راستگو معاون استاندار آذربایجان شرقی در سخنرانی خود در مسجد ولی الله اعظم دیزج یکان مرند  ضمن تسلیت رحلت آیت الله هاشمی رفسنجانی بیان داشت:  با حضور پرشور خود از فرزند شایسته اسلام و انقلاب و نظام و یار دیرین امام خمینی (ره) و رفیق و همدم مقام معظم رهبری تجلیل کردند و در مراسم ارتحال آیت الله هاشمی رفسنجانی حماسه ای دیگر آفریدند.

وی با اشاره به جهت گیری اصلی دولت تدبیر و امید تصریح کرد :جهت گیری اصلی دولت رفع مشکلات  مردم است.

وی گفت: دولت آقای روحانی دولتی جناحی یا وابسته به یک جریان فکری نیست  بطوریکه افرادی هستند که در سایر دولتها هم حضور داشته و در این دولت نیز حضوری فعال دارند .

راستگو با اشاره به مشکلات موجود در دولت گفت: در گذشته مشکلات بسیاری برای کشور به وجود آمده که دولت تدبیر و امید به راحتی نمی تواند آن مشکلات را برطرف کند  ولی شبانه روز در تلاش برای رفع آنها است .

وی با اشاره به نقش دولت در اقتصاد بیان داشت: دولت در اقتصاد نقش مدیریتی دارد  نه نقش اجرایی .

وی ادامه داد: دولت در موقعیتی کشور را تحویل گرفت که تورم به ۴۵ درصد رسیده بود به طوریکه حالا تورم زیر ۱۰ درصد است که نشان از تلاش دولت برای رفع مسائل و مشکلات کشور است .

وی با اشاره به خدمات رسانی دولت در حوزه بهداشت عنوان داشت: دولت در حوزه سلامت توانسته اقدامات مهمی را انجام دهد بطوریکه هزینه درمان بک فرد شهری ۶ درصد  و در روستا ها ۳ درصد هزینه آن فرد خواهد شد و بقیه به صورت یارانه توسط دولت پرداخت می شود  ولی در زمان قبل  چنین نبوده و باید هزینه به طور کامل توسط خود بیمار پرداخت می گردید

معاون استاندار آذربایجان شرقی با اشاره به تحریم های ظالمانه بر علیه کشور مان ایران اظهارد اشت: آمریکا به دنبال رفاه و آسایش مردم نیست و دولت تدبیر و امید ، دولتی استکبار ستیز و یکی از مخالفان سرسخت با آمریکا است .

وی افزود: دولت آماده همکاری با سایر کشور ها در زمینه تقویت روابط دیپلماتیک  بوده و در حوزه بین الملل توانسته به خوبی عمل کند .

علیار راستگو با بیان اینکه متاسفانه برخی از افراد  در سخنان خود بر علیه دولت سخنرانی کرده و افراط و تفریط می کنند افزود: در طول تاریخ خرید هواپیما  برای اولین بار در دولت تدبیر و امید اتفاق افتاده که در سایر دولت ها چنین حرکتی در جهت ساماندهی ناوگان هوایی صورت نگرفته بود  ولی عده ای با سخنان بی مورد  خود در تلاش برای بی ارزش نهادن به اقدام  دولت هستند .

فرماندار شهرستان ویژه مرند گفت: دولت در تلاش است تا جامعه به سوی دو قطبی و جناح بندی کشیده نشود و وحدت و همدلی و رفع مشکلات کشور از خواسته های اصلی دولت است .

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به خدمات آیت الله هاشمی رفسنجانی گفت: امام خمینی (ره) ، آیت الله هاشمی رفسنجانی ، شهید دکتر بهشتی و مقام معظم رهبری تلاش های زیادی برای انقلاب و نظام و کشور کسیده اند  و ما در سر سفره آنها نشسته ایم.

وی با اشاره به اظهار نظر برخی از افراد در مورد مسئولین گفت: متاسفانه عده ای از افراد با سخنان بی مورد  در مورد مسئولین زحمت کش نظام کم لطفی می کنند  و این را بدانند که ما در مقامی نیستیم که  برای آنها سخن بگوئیم  و باید به مسئولان و زحمت کشان این نظام و انقلاب احترام بگذاریم.

وی افزود: عده ای سرد و گرم انقلاب را درک نکرده اند  ولی ناعادلانه در مورد برخی افراد به قضاوت می پردازند  و نباید اجازه دهیم چنین حرکتی از سوی افراد صورت گیرد .

وی در ادامه سخنان خود با اشاره به اینکه برای پیشبرد اهداف و برنامه  باید وحدت و همدل باشیم اظهار داشت: همه قوا و دستگاه ها مستخدمین این نظام هستند و برای هر کدام وظیفه ای  مشخص شده و باید در اجرای این مسئولیت  خود تلاش کنیم و باید حوادث گذشته را رها کرده و در تلاش برای توسعه و پیشرفت کشور و آینده باشیم .

معاون استاندار و فرماندار شهرستان ویژه مرند با اشاره به انتخابات در پیش روی کشور بیان داشت: انتخابات ریاست جمهوری و شوراهای اسلامی شهر رو روستا را در پیش داریم  و باید افرادی را  انتخاب کنیم  که دارای بینش و وسعت فکری قوی باشند .

وی گفت: شهر مرند فقط به دست خود اهالی می تواند توسعه  پیدا کند و باید در این زمینه  در کنار مسئولین تلاش کنیم .

در ابتدای این سخنرانی  نماز مغرب و عشاء به امامت حجت الاسلام سید کمال موسوی برگزار شد .

DSC_0013 DSC_0015 DSC_0017 DSC_0018 DSC_0020

DSC_0003 DSC_0002

کلمات کلیدی :

مطالب مرتبط
۱) مدیریت، نظراتی که حاوی توهین، هتاکی و افترا باشد را منتشر نخواهد کرد.
۲) حداکثر تعداد نظرات تودرتو ۵ عدد می باشد و بعد از پنجمین نظر ، به صورت خودکار این امکان غیر فعال خواهد شد.
۳) لطفا جهت بوجود نیامدن مسائل حقوقی از نوشتن نام مسئولین و شخصیت ها تحت هر شرایطی خودداری نمائید.
۴) لطفا از نوشتن نظرات خود به صورت حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.
نام : (لازم)

پست الکترونیک (نمایش داده نمی شود) (لازم)

وب سایت :